Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a két "rossz"...

Szerintetek a két "rossz" helyzet közül mégis melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Ez adott mind a két helyzetnél: a kamasz, tizenéves fiú nem szereti/nem kedveli/nem bírja/szinte már utálja a szüleit.


1) A fiú a szülei előtt tisztelettudóan viselkedik (mármint ahhoz képest, hogy nem bírja őket), ritkán gunyoros, akkor is inkább otthon, társaságban a szülei előtt nem mutatja a dolgot (persze a szülők sejthetik). Mások előtt viszont szivesen lehordja az anyját, apját. NEM csúf jelzőkkel (ribi, h.lye p.csa, lúzer, stb).


2) A fiú a szülei előtt nem "jópofizik", a szemükbe mondja, hogy mi a baja velük, néha elég durván, és mások előtt sem titkolja. Nyilván itt egyértelmű, hogy a szülők is tudják, hogy nem szereti őket a fiúk.


Igazából szerintem ez a "nem szeretem a szüleimet" csak kamaszos átmenet nála, az illető, akiről én beszélek, az elsőbe tartozik. És sokszor tanuja lehettem, hogy pl. az anyja bejött a szobába, szinte már-már normálisan beszélt, persze nem színészkedett, de amikor meg kiment, akkor mondta, hogy "Na, el lehet húzni már", "végre elhúzott a francba" stb.



2016. máj. 3. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
a fiú szemszögéből az egyes a jobb,a szülőkéből a kettes
2016. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Egyik sem jobb. Mindkettőnek a vége az, hgy a fél világ megtudja. Az lenne a legjobb, ha közösen oldanák meg, akár kiabálással, veszekedéssel de megoldanák... máshogy nem megy az együttélés...
2016. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, melyik a jobb, talán mindkét részről az 1.


DE! szerintem a haverod csak menőzik előtted!

2016. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
szülőknek inkább a kettes, mivel így tudni fogják, min kéne változtatni, mert az egyes, szimplán taplóság...
2016. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha penz kell neki vagy ha ehes a bele, akkor gondolom nem ezt mondja. Halatlan kis csira! Kamasz v nem kamasz, kapna tolem egy akkorat, hogy beleragadna az agyba.
2016. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem amúgy fura volt az egész, mert eddig csak a 2-sel találkoztam. komolyan, rendesen beszél a szüleivel, de néha ha "felb..asszák az agyát a szülei", ahogy ő mondja, akkor már nem olyan "kedves"
2016. máj. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!