Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha 22 évesen nem...

Mit tegyek ha 22 évesen nem engednek el Horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy azt hazudom, Magyarországon nyaralunk barátommal valahol a horvát részhez közel,ha itt Magyarországon nyaralunk,azzal semmi gondjuk. De ha már át lépem a határt,az már probléma a szüleimnek.

Ezért is gondoltam,hogy akkor nem az igazat mondom erről.


2018. júl. 9. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
22 évesen még engedély kell?
2018. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
És mit tudnak tenni ellene? :D
2018. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%
22 evesen ne a szuleid dontsek mar el, hogy mehetsz-e kulfoldre vagy nem.. Ember, felnott vagy, azt csinalsz, amit akarsz
2018. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem kérnék már 22 évesen semmilyen engedélyt, egyszerűen csak közöld, hogy ide mész ekkor és akkor, és akármit is mondanak nem tehetnek semmit..Mit is? bezárnak? ugyan már. Kicsit állj a sarkadra, mert ha most nem értetted meg velük, hogy már felnőtt nő vagy aki kész döntéseket hozni , később még rosszabb lesz ez.... mi a teendő? : Közlöd mész, majd beszéltek telefonon és majd hazamész. Ennyi. Nem dönthetnek helyetted,ez a Te életed. Te éld a saját életed, nem az övéké.
2018. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%
Szerintem nyugodtan mondd el az igazat ! Felnőtt ember vagy,így szíved joga eldönteni, hogy hová mész. Nekik is szembesűlniük kell a ténnyel,hogy nem vagy már kisgyerek.
2018. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Mért ne mehetnél horvátországba? Ha nem akarod elmondani, azt is megértem, mondd azt nekik, hogy a balatonra vagy velencére mentek.
2018. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Én 22 évesen nem is kértem engedélyt, bár otthon laktam(albit kerestem). Nem volt baj, inkább örültek neki
2018. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Ne Horvátba menj nyaralni, hanem annak az árát költsd pszichoterápiára, hogy 30 éves korod előtt esélyed legyen ténylegesen felnőni! Hasznosabb lenne!
2018. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom 22 éves, 10 ezer kilométerre megy nyaralni.

A szülő miért akadályozna meg egy nyaralást?

Beszélj velük, őszintén.

2018. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!