Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha te úgy fogantál...

Mit szólnál ha te úgy fogantál volna meg hogy az anyád megcsalta az apádat és neked el sem mondták ezt csak titokban tudod? Haragudnál? Mit tennél? 18/L

Figyelt kérdés

Ez a helyzet velem.

Nem tudom biztosra de nagyon úgy néz ki hogy én nem az apám lánya vagyok hanem egy másik férfié akivel anyám jóban volt. Van még 3 testvérem ők édes testvérek.

Engem sosem úgy neveltek mint őket.

Az apám ugyanugy csalta már meg az anyámat mint az anyám őt, de nem érdekel az ő dolguk.

Ez az ember egy alkoholista egyébként és nagyon rossz életem volt mindig is mind az apám és mind az anyám miatt , de még csak nem is az apám......egy idegen ember. Soha nem volt vele apa lánya kapcsolatom. Útál engem mivel tudja hogy nem az övé vagyok. Az anyám is utál.

Én meg undorodok tölük és szintén utálom őket.

Ha el tudnék menni már rég elmentem volna.

Soha semmit nem vettek nekem , a testvéreimnek mindent.

Tönkre tették az életem. Nem tudom mit tegyek.


2018. júl. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz és költözz el. Esetleg rokonoktól tud meg kivel lehetett anyád
2018. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%

Szerintem ülj le velük, és próbáld meg megbeszélni, ha kell erélyesen.

Mond el hogy nem a te hibád hogy ők szaremberek, és ne téged okoljanak, hanem magukat, és próbálják meg jóvá tenni, amiket veled tettek.

2018. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

És ha tényleg nincs más megoldás költözz el mérd fel a helyzeted, hogy tanulsz e, tanulni akarsz e, és hogy tudsz e, próbálj reálisan goldolkodni, ha nincs értelme,

és hosszútávon kevesebb szenvedéssel jár, akkor keress munkát, és költözz el.

2018. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom ki az. Ismerem az "unokatestvéreimet" is meg van 2 gyereke még azokat is ismerem és ők is tudják mind hogy mi a helyzet.
2018. júl. 21. 20:23
 5/5 anonim válasza:
amint tudsz költözz el, én is hasonlóképp születtem, de ebből nem volt gondom
2018. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!