Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátommal szeretnék aludni...

A barátommal szeretnék aludni de anyukám nem engedi. Mitcsináljak? 18L

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 23:01
1 2
 1/17 próbálokkedveslenni válasza:
86%
Mondd neki, hogy már múltkor dugtatok, szóval nyugodjon meg, nem csak este lehet.
2018. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Várjál még, úgy kb. 1-2 évet. :)


Ez gonosz volt kicsit. Na szóval, ülj le vele és beszéld meg, mint Nő a Nővel. De, mindent, teljes bizalommal.

2018. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat..
2018. júl. 27. 23:07
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Megfogod magad és elmész. Nem tilthatja már meg. Jogilag 18 éves vagy. Megmondod, hogy bocs, de én most elmentem, ha tetszik ha nem.

Rendőrt már baromira nem hívhatnak rád.

2018. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Az enyém értelmes volt.., mondjuk a steakburgonyával sem tudom mi bajod, nyamii. :) Az, h már dugtatok evidens.

4-esre meg ne hallgass, mert balhé lesz.

2018. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
66%
Beszéld meg vele őszintén. Egyébként meg nem szólhat bele. 18 vagy. Oda mész, ahová akarsz.
2018. júl. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Amig nem vagy onnalo anyad tart el addig az o szabalyait koveted

A felnottkor akkor koszont be ha eltartod magad.

Kenyelemnek ara van.

Vagy pakolsz es koltozol munkaba allsz.

A valasztas a tied

2018. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
És ha rajta múlik, mikor fogja engedni, 25 éves korodban? Szerintem nem kellene ehhez az engedélye, 18 éves vagy és nem buli után akarsz aludni valakinél, akit aznap ismertél meg. Beszélj vele őszintén, ha az sem hat rá, akkor ne várj az engedélyére.
2018. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Mondd neki, ha nem emngedi, kénytelen vagy odaköltözni a barátodhoz :) Persze ez akkor működik, ha ez tényleg elképzelhető.
2018. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Akik azt irják hogy azt csinálsz amit akarsz, nem szólhat bele... Jogilag nem, de ha ezzel a szöveggel lelép valaki otthonról, akkor azért ugye utána nem várja el a szüleitől hogy eltartsák ??? Kérdező, szerintem ülj le vele és próbál higgadtan megbeszélni, kérdezd meg mi az oka hogy nem enged.
2018. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!