Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy anyának a...

Szerintetek egy anyának a barátja vagy a gyereke a fontosabb?

Figyelt kérdés
Barátja, pasija, szeretője. Nemtudom hogy kellett volna írnom, de érdekel a véleményetek. Mióta anyámnak új szeretője lett, azóta teljesen el lettem hanyagolva én is, és a testvéreim is. (Értsd. Csak a pasijának csinál kaját, csak neki vesz ruhákat stb...) a "problémáimmal" kérlek ne foglalkozzatok, csak ezt szeretném ha a kérdésre válaszolnátok őszintén :)

2018. aug. 6. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mindig a saját gyereke. Egálba lehet hozni erős odafigyeléssel, de sosem kerülne legelőre.Számomra.

A gyermek az egy más kategória, mint egy új partner.

2018. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes! Az ám egy nagy érzés! És szó szerint elveszi az eszét. Ha egy kamaszt megkérdeznének, hogy mi a fontosa, a szerelme vagy a tanulás, egyértelmű lenne a válasz. Ez a hormonok játéka. De az az érzésem, hogy előtte se lehetett annyira mintaanya, mert azért egy kis ördögöcskének mégiscsak kéne motoszkálnia benne, hogy 'Hé, gyerekeid is vannak!'
2018. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem írsz igazat. Sőt, inkább biztos vagyok benne, hogy szándékosan túlzol csak azért, mert féltékeny vagy anyád boldogságára, hisz már nem a szuverén cselédetek, és mellé még boldog is és mivel ilyen kis bélféreg vagy, ezért úgy írtad ki a kérdést, hogy egy rakás idegen jól leszólja a saját anyád, mert az hiszed, hogy akkor majd így igaza lesz az irigységednek.
2018. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyne. Mert tök sok értelme lenne kitalálni egy hamis sztorit, hogy idegen emberek fikázzák az anyámat, aki természetesen ezt sosem fogja látni :) Igazad van, örülök hogy rájöttél :D
2018. aug. 6. 22:50
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
A gyerek 90 % Ban a tartasdijért fontos, amugy a mozaik pasi fontos nekik akitől lehet függeni szipolyozni a következő mozaik darabig,irom ezt nőként,de a nők 80 % sajnos tudjuk milyen,pucér fenékkel megy és házzal akar eljönni,lássátok hány férfi lesz hajléktalan a válásnál.. És foglalkoztam gyermekvédelemmel,sajnos van tapasztalatom a hölgyeket illetően h mi a fontos nekik,Hát a gyerek az utolso ha nincs lové érte már albérlő lehet max vagy mehet utcára.. Tisztelet a kevés kivételnek.
2018. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Anyád egy 20 centis húsdarabért eldobta a gyerekeit.
2018. aug. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első helyen a gyerekei állnak egy jóérzésű nőnek.

Utána jön a fhasz.

2018. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Én anyaként egyértelműen azt tudom mondani, hogy a gyerek fontosabb.

Válás után 3 évig voltam egyedül mire megtaláltam a mostani párom.Persze addig is randiztam de a gyerekek jóformán arról nem is tudtak és senkit nem vittem haza.

Úgy voltam vele csak azt mutatom be aki marad is.És ez így is lett.

Nagyon megválogattam kit engedek be az életünkbe.

Szóval nem minden anya olyan amit írsz.

2018. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nallunk is így kezdődött!!Nem azért írom hogy rád ijesszek de na..18 évesen otthon mosogattam erre oda szólt anyám hogy xy jovoheten ide költözik és nekem elkell mennem.De kajak így..mondom hova?Miből?Menjek a baratomekhoz lakni (akit akkor kb fel éve ismertem)aztán átadta az üres bankkartyam és ennyi.Aztán következett a 17 éves öcsém..őneki is menni kellett..valamiért anyám csavoja elérte hogy megszabaduljanak tőlünk.Öcsém ezért öngyilkos akart lenni,anyám be se ment a kórházba hozzà.amikor meg kiengedték volna öcsém elvitette inkább gyulára az elmegyogy intézetbe.😢😡Ennyit anyamtol meg a csavojarol..meg hogy kit szeret jobban.
2018. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az emberi értelemmel sajnos sok retardáció is jár, lásd példaként az ilyen helyzeteket. Mi, emberek, magasabb rendűnek tartjuk magunkat minden élőlénynél, holott még a legutolsó egér is ösztönösen törődik a szülöttjével, egészen addig, amíg az elég nagy nem lesz a saját magáról való gondoskodáshoz. Azok a "szülők", főként anyák, akik kilenc hónapig hordoztak egy életet a szívük alatt, majd gondoskodtak róluk évekig, de egy alig néhány hónapos kapcsolat miatt eldobnák a gyereküket, egyedül azt érdemlik, hogy idős korukra is csak az a férfi maradjon mellettük gondozni, ápolni őket, akit fontodabbnak tartottak egy gyereknél.


Egyébként ehhez hozzáfűzném, hogy valamilyen szinten egy szülőnek a gyerekének kellene a legfontosabbnak lennie, amíg ki nem repül a fészekből és önálló életet nem kezd, majd ezt a gondoskodást a már felnőtt gyermek úgy viszonozza több évtized múlva, hogy az idős szüleinél nem lesz fontosabb az állása, az alkalmi kapcsolata, a saját önös érdekei, hanem lelkiismeretesen gondoskodik róluk. Persze senki sem mondta azt, hogy egy gyerek születésével már nem lehet valakinek fontos a karrierje, a párkapcsolata, csupán tudni kell egy egészséges értékrendet felállítani magunkban egy ilyen fontos döntés előtt.

2018. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!