Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy 21 éves...

Az normális hogy 21 éves vagyok és anyám mindig kérdezősködik ha elmegyek hogy hova megyek?

Figyelt kérdés
Baromira idegesít már... Ha egy csinibb gatya van rajtam egyből felcsillan a szeme hogy hova megyek...

2018. aug. 8. 16:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
33%
24 vagyok,nálunk ugyanez van. Ez addig így marad ameddig el nem költözöl,én már rá se hederítek az ilyenekre,régen persze folyton kivertem a balhét annyira felhúzott vele.
2018. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Normális. Az nem normális, hogy már 21 éves vagy, mégsem ismered őt eléggé: érdekled őt, mert szeret, ezért kérdezősködik. Ennyi.

Üsd el valami viccel, ha nem akarod folyton az orrára kötni. Ha mostanában nem tanulod meg, hogy ezt hogy kell, a következő 10-20 évben is ettől fogsz szenvedni.

2018. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Mondjad, hogy a dolgodra, aztán lépj le.
2018. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos normális, amíg oothon lakik az ember, addig ez van.
2018. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Miért sajnos?


Egyébként ha mondjuk barátokkal bérelnétek közösen egy lakást, nem kérdeznétek meg egymástól, hogy hova megy a másik, főleg, amikor valami csinibb gatya van rajta? Mi ebben a rossz?

2018. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Normális.Az lenne a fura,ha rád se hederítene.21 évesen is a gyereke vagy,meg ha ugyanez lesz 50 éves korodban,akkor is meg fogja kérdezni.Addig örülj,míg kérdez.Elcsépelt,de majd megérted,ha gyereked lesz.Értékelnéd inkább egy kis szeretettel meg tisztelettel,mint azzal, hogy az érdeklődése baromira idegesít.
2018. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Normális dolog,egyrészt a gyereke vagy és érdekli,hogy Mivan veled mit csinálsz,hova mész..Másrészt pedig amíg az Ő otthonában élsz simán megkérdezheti bármikor.Én külön élek már a szüleimtől,de mégis mindennap beszélünk és egyáltalán nem idegesít,ha megkérdezi,hogy mit csinálok az nap vagy hol voltam..
2018. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Normális, hiszen gondolom egy háztártásban éltek. Ősszel a szüleimhez költözünk, mert felújítás miatt nem lakhatunk otthon. Én is mondani fogom nekik, hogy mikor hova megyek és kb. mikor jövök haza. Nem ez miatt nem leszek felnőtt!



27/N

2018. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
De sok gyerek van itt.
2018. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Bátyám 35 éves itthon lakik velünk. Tőle is mindig megkérdezi, hogy hova megy, mikor jön stb. Nem elszámoltatás képp szimplán kiváncsi. Engem is mindig megkérdez pedig 24 vagyok, engem is idegesít. Ha nem akarom az orrára kötni viccesen mondom neki, hogy "világgá" és már kiis léptem az ajtón.


Ha 50 éves leszel és valamiért együtt laktok akkor is megfogja kérdezni. De te is így leszel a gyerekeddel. Ez szimpla kommunikáció a családtagok között nem elszámoltatás.

2018. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!