Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év felett teljes kontroll,...

20 év felett teljes kontroll, szigor, akár verés, csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Tönkreteszik az életem.

A kutatás is megvan, minden.


A többi húzásukról meg nem os beszélve.



Elegem van!!!!! Költözni meg nem tudok az egyetem miatt.


2018. aug. 1. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
De,tudsz költözni. Ha nem akarsz, akkor viszont az a te dolgod.
2018. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem normális.

Nem is értem, mi az isten van a szülőkkel? Minden második kérdés erről szól.

Pedig csak a költözés az opció. Akár egy baráthoz, akár nagyszülőhöz. Bárhová. És egyetem mellett is lehet dolgozni, annyi pénzt keresni, hogy magadat- ha szerényen is- fenntartsd.

2018. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Nincs semmi a szülőkkel, csak nagy a meleg, nyári szünet van, és jönnek a trollok.
2018. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

3-as sehol nincsenek itt trollok :D jelenleg nem ismerek olyan embert a környéken, aki 18 éves és normálisak a szülei. Ilyen vagy olyan módon majdnem mindegyik kattant. (Tisztelet a kivételnek, biztos van valahol egy kis százaléknyi értelmes) Pedig nagyon sok ismerősöm van. Lehet hogy nagy a meleg de ez inkább a szülőknek tett be és nem a gyerekeknek. Én szüleim is ilyenek, az összes szomszédé ilyen és nagyon sok barátomé ilyen.

Kérdező, nem, nem normális. De az egyetlen út a menekülés, mert azért csinálják, mert felnőttél és ezt nem akarják elfogadni, ezzel akarják megállítani hogy saját életet élj. Dolgozz egy keveset és bérelj szobát, fejezd be ott a sulit.

18/f

2018. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Volt már.
2018. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Menj albérlet/koli. Ne menj haza. Tanulj ösztöndíjért,vállalj diákmelót. Spórolj.
2018. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Ó dehogynem tudsz költözni, nem akarsz költözni, mert eltartanak. Az egyetem kifogás.
2018. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem, nem normális!

Egyetem miatt miért ne tudnál költözni? Kollégium, vagy többekkel albérlet.

Diákmunka, ösztöndíj, esetleg diákhitel.


Csak az életképteleneknek nem opció a költözés ilyen helyzetben!

2018. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem kontrolláltak az egyetem alatt, mégis el tudtam költözni. Sőt, még szültem is, baba mellett fejeztem a sulit. Te nem akarsz elköltözni, inkább tűrsz, mert van pénz (támogatás, eltartás).
2018. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
verés? olyat visszabsznék hogy következőre tízszer is meggondolná az igazságosztó szerepét
2018. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!