Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nélkülem mennének...

Szüleim nélkülem mennének nyaralni de miért?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lehet azt mondani hogy túl nagy vagyok hozzájuk most múltam 16

Tesómékat viszik, és ami még rosszul esik olyan ez mint egy büntetés amit nemtudom miért keptam.. az én átlagom teljesen jó, hugom viszont megbukott matekból.. őt mégis viszik megértem mert ők ketten kicsok csak akkor engem miért akarnak itthon hagyni? Sosem voltam olyan aki barátaival tölti mindegy egyes percét so nem kérek olyan válaszokat hogy menjek velük mert anyumék is tudják hogy nem vagyok ilyen..

A héten mennének hétfőig, és apum mondta hogy szerinte elég ha én csak hétfőn megyek mert hogy nem szeretek strandolni meg hogy szétunnám magam holott ez nem igaz.. egyáltalán:( és hogy menjek utánuk hétfőn elmegyünk várost nézni meg a tüzijátékot este.. azon sem csodálkoznék ha azután hazaküldenének.. mert akkor még ugye ottmaradnak arra az éjszakára.. apum mondta döntsem el hogyan szeretném de hogy ezeket így közölte belegondoltam hogy nem is megyek de akkor meg en leszek a bunkó.. de ha meg elmegyek olyan érzésem lenne mintha zavarnám őket..

Normális, nem támadó válaszokat megköszönöm😔

16L



2018. aug. 15. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
De te nem a szüleiddel élsz? Vagy te hol vagy? Kivel lennél?
2018. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Tök egyedül lennél otthon addig?
2018. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Első önálló döntés :) izgalmas!
2018. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Apukád felajánlotta a döntést. Mondd el, hogy szívesen lennél velük, nem unnád a strandolást sem, és kész. Csak aztán tényleg ne kezdj látványosan unatkozni! :)
2018. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 velük élek tömegközlekedéssel mennék fel

#2 2 kutyával

#4 nem tudok unatkozni ilyenkor nagyon szeretem mikor elmegyünk együtt bárhova.. so nemtudom honnan vették😕

2018. aug. 15. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Te vagy az első kamasz gyerekük ezek szerint. Szerintem csak megpróbáltak jófejek lenni, és megadni neked a lehetőséget, hogy pár napig tiéd legyen a ház, önálló lehess, egyedül lehess, áthívhasd a barátaidat, rendezhess házibulit, elmehess akárhova...

Nem azt mondták, hogy nem mehetsz velük, hanem azt, hogy ha akarsz, akkor otthon maradhatsz. Sok gyerek vágyik arra a te korodban, hogy kicsit leszakadjanak róla a szülei.

Felesleges rosszat belelátni meg szomorkodni meg megsértődni. Inkább ülj le szépen velük és mondd el, hogy köszönöd a lehetőséget, de inkább velük szeretnél lenni, szeretnél menni és kész. Hidd el, nem fognak erőszakkal otthon hagyni.

2018. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Akkor megvan, kell valaki, aki ellátja a kutyákat, ez lennél te.
2018. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom, levágtál már valahol egy unatkozós hisztit és nem akarják újra végighallgatni.


Egyébként leírás alapján nem tűnnek gonosznak a szüleid.

Beszélj velük :)

2018. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha kettesben akarnának menni, megérteném, de hogy 3/2 gyereket visznek, az bunkó dolog. Gondolom, kellesz etetni a kutyákat.
2018. aug. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem önálló, értem.
2018. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!