Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek, hohy olyan leszek mint...

Félek, hohy olyan leszek mint anyám. Ez ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nem túl jó a személyisége.Testvérem is hajlott a hasonló viselkedés felé, de őt elkerülte.Én nemrég léptem a tiédszer koromba és félek olyan leszek mint az anyám.Külső szemályek mondják, hogy nem vagyok olyan, de én a belsőmben érzem, hogy lappang bennem valami.Mit tegyek?

2018. szept. 2. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Döntsd el fejben,hogy te nem leszel ilyen. Alakulni fog a személyiséged,törekedj normális maradni,törekedj arra,hogy amin az ember nem akad ki,azon te se akadsz ki,akkor se pl ha anyud kiakad rajta,ilyenek. Ha anyud ilyen fura személyiség ne másold le,mer ha az,nyilvan nem normálisan reagál a különböző dolgokra.
2018. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önismeret fejlesztése, önfegyelem, önirányítás és autonóm személyiség kiépítése. Nem ördöngösség.
2018. szept. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már eleve jó úton jársz, mivel tudod, hogy te nem akarsz olyan lenni. A tinédzserkortól pedig nem kell félnie, mert ilyenkor inkább a barátok befolyásolják a személyiséget fejlődését. Ezzel és az önismereted fejlesztésével eléred a célod. :)
2018. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*félned (bocs, autocorrect)
2018. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a #3 jól mondja. Ha már felismerted magadban a dolgot, az arról tanúskodik, hogy harcolni is tudsz majd ellene. Sok sikert!
2018. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!