Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha a szüleimnek...

Az normális ha a szüleimnek fontossabb a munka mint én?

Figyelt kérdés
16 vagyok, nem sokat neveltek, azt csinálhatok amit akarok nem érdekli őket, ők dolgoznak folyton a karrier, penz, pénz, pénz. Az a baj a tanulmányi erdeményeim meg rosszak, mert sz@rok bele mindenbe.

2018. szept. 4. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Mert a szüleid írják a dolgozatokat vagy te? amúgy ,meg 16 évesen xard le, nem lényeg, soha ne akarj alkalmazott lenni SOHA!!!
2018. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem egeszen ertem. Nem hagynak tanulni?
2018. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem, csak soha nem foglalkoztak velem
2018. szept. 4. 10:00
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted minek nekik a pénz? Mindent megadjanak neked, ne szenved hiányt semmiben. 16 évesen lehetne annyi eszed, hogy tanulsz, normalisan éled az életed.. Vagy jobb lesz egy elbasz*tt élettel, majd hibaztathatod a szüleid, hogy nem figyeltek rád... Szedd össze magad!
2018. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen engem sem érdekelt a tanulás. Én beleestem egy olyan hibába, hogy rossz társaságba keveredtem. ( Egy pasi által és elvakított a szerelem) bár az én sztorim annyiban kapcsolódik a tiédhez, hogy magáért tanulsz.

Most van egy felsőoktatási szakképzés oklevelem, mert nem tanultam rendesen az érettségire sem, nem lett elég a pontom. Nagyon megbántam, hogy nem figyeltem oda a tanulásra, amikor még lehetett. Most meg érettséggizhetek újra, ha egyetemre akarok menni.

2018. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy maganak tanul, de ha a csalad sosem ül össze hogy együtt legyenek, beszélgessenek, kivel mi van, az igenis gáz.
2018. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Összeülés kivan zárva, semmi családi programunk nincs.
2018. szept. 4. 11:11
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Szánalmasak a szüleid! Ilyeneknek nem kell utódot nemzeni!! Bár az igazság az, hogy te választottad őket szülőknek... Mivel ez az igazság, ezért magadnak kell megoldani az életed alakulását egyedül. Semmi sem véletlenül történik velünk az életben!!! Aki az ellenkezőjét hiszi, nagyon tudatlan ember még.
2018. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

Az ő életükért ők a felelősek, a tiédért pedig te.

Nem neveltek, brühüühü, és akkor mi van?

Ideje felelősséget vállalni és tenni magadért!

Az, hogy te hol leszel 2-3 év múlva, érettségi nélkül az semmiben, vagy egyetemen, útban egy remek élet és lehetőségek felé, egyedül rajtad múlik.


Lehet a szülőket szidni, szíved joga, de ettől még a te életedet vágod haza és ezt nem ők teszik, hanem TE. Ébresztő!

2018. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem normális. Csak nem tudják, hogy az utolsó napokban élünk és semmink sem fog maradni. Az életünket egyedül Isten tudja megóvni mint a Vízözönkor Noé és családja életét. A kérdés az figyelmen kívül hagyjuk-e? Vagy dolgozunk ezerrel az anyagi javakért és elpusztulunk, vagy egy családként szellemi kincset gyűjtünk és élünk. Ha ezt nem sz...... le, akkor nézz szét a jw.org.hu hivatalos honlapon.
2018. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!