Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is leordítanak ha sokáig...

Mást is leordítanak ha sokáig alszik?

Figyelt kérdés

Ha nem kelek fel most nyáron is 6 fele elkezdenek szidni hogy mekkora egy lusta semmirekellő vagyok és azonnal keljek fel és csináljam ezt meg azt különben ilyen meg olyan büntetés meg verés lesz...


Minden haverom pedig hajnalokig fentmarad aztán van hogy délutánig ki sem jön a szobájából és ezt a szüleik teljesen elnézik neki.



2015. jún. 4. 15:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez velem is így van. Minden nap 5:30-kor kelek, hogy beérjek az iskolába, még az egész családom alszik olyankor. Hétvégente szeretek 10-11-ig aludni, de nem hagynak. Apám ordibál, holott amikor itthon van egész nap alszik, anyám kiabál az ablakom alatt, benyitogat a szobámba, felkapcsolgatja a villanyt stb. A mamám minden nap 9-9:30-kor kel fel és ő is pofázik nekem, hogy szégyelljem magam, hogy meddig alszok hétvégén... Meg amikor megjön apám a melóból 10 percenként bekiabál a szobámba, hogy alszol?, nem?, akkor jó... -.- Undorítóak.
2015. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
válaszolónak üzenem, akkor ő is járjon el így amikor 5:30-or a suliba megy"alszotok? nem? jó:D"
2015. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem 10-11-ig rendben, de utána segíteni is kellene otthon, nem? Vagy mikor akarsz, este 8-kor, amikor ők már aludni mennek?


Mindenki szívesen döglene délutánig a szobájában, vagy a szabadban, de akkor ki csinálna kaját, mosna, takarítana?!


Vállald el, hogy mi a te melód és beszéld meg velük, hogy azt mindenképpen időben megcsinálod. Akkor talán hagynak aludni.

2015. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. Anyám takarítás mániás, csakis ő végezhet házimunkát, ha valaki nekiáll valaminek azonnal odamegy és kiveszi a kezéből, hogy majd ő csinálja, és nagy ordítások és kioktatások közepette elzavarja onnan.
2015. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Első én a te családodat kikészíteném az biztos. :D Emlékszem régebben én is keltem néha arra, hogy anyám takarít, de ez késő délelőtt volt. Nálunk sosem volt belőle probléma, ha esetleg délután keltem fel.
2015. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos manapság már hétvégén sem tudok 8 óránál tovább aludni, de volt idő, amikor nyáron egész éjszaka fennmaradtam animéket nézni, másnap pedig csak délután 2-3 körül keltem fel. Elég érdekes egy édesanyám van, aki mindenért bactat, de emiatt szerencsére nem.
2015. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#3 Nyolckor már reklamálnak. A 10-11ig pihenés maga lenne az álom. :)

Megcsinálom a házimunkát de nekik akkor, abban a pillanatban kell azonnal kész lennie mikor először megpillantják.

Ha felkelnék hajnalban megcsinálni mindent mire megreggeliznek már azt kéne takarítanom amiből ettek.

2015. jún. 4. 16:01
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Sok mindenben igazad van súgó, jó aludni és pihenni, amikor nincs suli. Viszont ha azt nézem, olyan jó lett volna néha, ha valamelyik gyerkőcöm el tudom küldeni a boltba, mert valamit elfelejtettem, vagy segít főzni, krumplit pucolni, kiteregetni..., és még sorolhatnám, amiket általában az ember ugye délelőtt csinál és nem késő délután, vagy este.


Ráadásul figyelnem kellett, hogy ne csörömpöljek az edényekkel, na zajongjak semmivel, de hát akkor hogy legyen kész a kaja? Az volt az első, amikor felkeltek, hogy mi a kaja. És hol a tiszta ruha....

Szóval minden éremnek két oldala van.

2015. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nálunk be van osztva ki mit csinál, de mindig azt veszik észre ami még nincs kész.. Arra meg senki nincs tekintettel hogy mennyire hangosan csörömpöl. Jó lehetett a gyerekeidnek. Ha én olyat mernék kérdezni, hogy hol a kaja, páros lábbal rúgnának kifele a fél órás üvöltözés és lehordás után.
2015. jún. 4. 16:18
 10/31 anonim ***** válasza:
26%
Amit lehet csináld meg előző este, a többivel meg nem kell foglalkozni.
2015. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!