Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácstalan vagyok. Erről a...

Tanácstalan vagyok. Erről a reakcióról mi a véleményetek? Kinek van igaza? (Nehéz, hosszú eset. )

Figyelt kérdés

A lányom már 27 éves, 2 éve együtt van a párjával. A fiam 21 éves és a "párkapcsolata" jelenleg abból áll, hogy időnként átjár egy 35 körüli férjes nőhöz, előtte váltogatta a barátnőit. (Mi ezt nem ellenezzük.) A lányom a párjánál lakik, a fiunk még nálunk.

Vasárnap az egész család együtt ebédel, tehát eljön a lányom és a párja is. A párját annyira nem szeretjük, mert bunkó. Tényleg az, állandóan trágár vicceket mesél, megjegyzést tesz arra, hogy "ósdi" helyen lakunk (nem emeletes házban, hanem kertes házban), arra is, hogy nem rendelünk vagy máshol eszünk, hanem főzünk és annak "büdös íze van" (így szokta mondani a vasárnapi ebédre).

A lányunk ezzel mindig egyetért, pedig vele is bunkó. És néha sírva hív fel minket, hogy nagyon agresszív vele. De mi meghívjuk, mert a lányunk csak akkor hajlandó eljönni, ha ő is eljöhet. A múlt heti vasárnapi ebédnél lek*rvázta a feleségemet és a lányomat.

Erre a fiam felállt és azt mondta a nővérének, hogy ha az ő valamelyik aktuális kapcsolata így beszélne vele, de főleg az anyjával, egy nagy pofon kíséretében, páros lábbal rúgná ki. Anyjából neki csak egy van, "ribiből" bármikor összeszedhet másikat, ő is így tehetné az ilyen "f...szal" (így mondta).

Később nekem a szememre hányta, hogy az ő nője azért nem jöhet át, mert férjes nő, de azért egy ilyen idióta átjöhet, mert a nővére "hivatalos kapcsolatnak" tarja számon, eljegyzéssel meg mindennel.

És megjegyzem, hogy a feleségemnek meg nekem kellett visszatartaniuk a lányom párját, hogy ne verje meg a fiunkat. A lányom meg elkezdett üvöltözni, hogy mindannyian bunkók vagyunk, nem jön többet és a testvéréhez az életben nem szól többet, neki a párja mindhármunknál többet ér.

Itt az emberek szerint jogos, hogy így megsértődött? A feleségem és a fiam azt mondják, hogy idióta a lány a párjával együtt. Ezzel én is egyet értek, de amikor a lányom azt mondja, hogy ő majd lassan feleség lesz és anya, nem mondhatok nemet. A fiam meg elég gyakran váltogatta eddig a kapcsolatait, most hosszabb ideje egy férjes nője van, akit én nem szeretnék látni, pedig már át akarta hozni, hogy könnyebben találkozgathassanak. A feleségem meg pont fordítva gondolkodik, szerinte a lányom párja minden esélyt eljátszott, és neki nincs baja a fiunk kapcsolataival.



2018. szept. 15. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

A lányod pasiját én már rég bunkósbottal vertem volna ki a házamból. Ha a lányom meg hőzöngene, hogy akkor ő sem jön, nos felőtt ember, tudja mit csinál. De ilyen alpári bugrist senki kedvéért nem tűrnék meg a házamban. Pipogya alak vagy, hogy ezt eltűröd.

És bunkó is vagy a fiad barátnőjével. Neked mit ártott az a nő, hogy nem akarod látni?

2018. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

A lányod pasija egy f.asz.

A fiadnak igaza van.

2018. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
A lanyodat veletlenul nem Brendanak hivjak, a fiadat pedig Glennek es te nem Aida vagy, aki korabban ferfi volt es tiszteletben allo katona, akinek a tobbi katona folyton szili-szalutalt? Mert akkor Glenn a haverjaival, Peterrel, Joeval es Clevelanddel el tudjak intezni Brenda pasijat. :D (Ha nem esett volna le, akkor a Family Guy-ban volt hasonlo eset.)
2018. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nos kedves Kérdező, szóval a saját házadban a vasárnapi ebédnél lek*urvázza valaki a feleségedet és a lányodat, te pedig ezt szótlanul hagyod? Nem a fiad, hanem a te kötelességed lett volna helyretenni a dolgot. Én békés ember vagyok, de ha ez nálunk történik, a házigazda jogán akkorát kapott volna tőlem a büdös bunkója, hogy azt is leszázalékolják aki felsegíti. Szégyen hogy a tinédzser fiainak kellett lépnie helyetted.
2018. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben nem kamu a történet, úgy a kérdező egy lankadt buxigolyó. Aki a saját házamban így viselkedik, azt a kapuig pofozom. Ha kell a lányommal együtt. Álljon már meg a menet. A fiad csak egy fokkal jobb, de az sem normális. Nem a korkülönbséggel van baj, hanem azzal, hogy a nő házas. Nálatok mindenki ilyen retardált?
2018. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Kapard már össze a tökeidet. Mi az, hogy a lányod (megjegyzem szép kis nevelés), primitív kanja így beszél.

Első ilyen beszólás után takarodna az asztal mellől mindkettő.

Pipogya pöçs vagy!

2018. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Szép kis család...

A pasinak én már rég ajtót mutattam volna, hogy ha nem tetszik itt nálunk, kívül tágasabb. Ha a lányom megsértődik, akkor tőle is megkérdezem, hogy akkor ezek szerint ő is k.rvának gondolja az édesanyját?

A fiúcskát meg azért ne istenítsük már itt annyira. Egy fokkal valóban jobb, de a lotyóját ide márpedig nem fogja hozni, mivel a mi házunkban tisztességes embereket látunk szívesen, nem pedig olyanokat, akik megcsalják a párjukat (számomra erre nincs semmilyen kifogás és ne jöjjön itt senki azzal, hogy nincs közöm hozzá, mert igenis jogom van megválogatni, hogy kiket hívok meg magamhoz). Viszont pont a tisztességesség címén hajítanám ki a lány pasiját is, hogy nálunk nem szokás a vendéglátókkal, pláne egy hölggyel így beszélni.

2018. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
A lányod kanja egy ordas nagy gyászkeret, már eddig is, de főleg a azután, hogy lek*urvázta a feleséged és a saját menyasszonyát, akkorát adtam volna neki, hogy Rock sírva könyörögne a technikáért. A lányodat sem látnám ezentúl szívesen, mert kb. annyi esze van, mint egy kosár szárított lepkének összesen. Főleg, hogy kijelentette, neki a bunkó, bántalmazó párja mindhármótoknál többet jelent. Feleséged látja reálisan, bár abban nincs igaza, hogy a fiad párja nem ártott nektek, mert egy házas - gyerekes embert én sem látnék szívesen a fiam oldalán. Váljon el, ha valóban szereti, aztán tárt karokkal várnám. Szedd össze a tökeid és legközelebb-ha lesz legközelebb- dobd ki a lányodat és a csávóját, oszt' szálljanak a Holdig.
2018. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
*Rocky
2018. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindkét gyereked elcseszted: a lányod összejött egy suttyóval, aki nem tud viselkedni, a fiad pedig egy nála 14 évvel idősebb háziasszony szeretője.

Hogy kinek van igaza? Legfeljebb nekem, de közületek senkinek, mert a helyedben már rég helyre kellett vokna tenni mindkét gyereked, de most már késő.

2018. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!