Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácstalan vagyok. Erről a...

Tanácstalan vagyok. Erről a reakcióról mi a véleményetek? Kinek van igaza? (Nehéz, hosszú eset. )

Figyelt kérdés

A lányom már 27 éves, 2 éve együtt van a párjával. A fiam 21 éves és a "párkapcsolata" jelenleg abból áll, hogy időnként átjár egy 35 körüli férjes nőhöz, előtte váltogatta a barátnőit. (Mi ezt nem ellenezzük.) A lányom a párjánál lakik, a fiunk még nálunk.

Vasárnap az egész család együtt ebédel, tehát eljön a lányom és a párja is. A párját annyira nem szeretjük, mert bunkó. Tényleg az, állandóan trágár vicceket mesél, megjegyzést tesz arra, hogy "ósdi" helyen lakunk (nem emeletes házban, hanem kertes házban), arra is, hogy nem rendelünk vagy máshol eszünk, hanem főzünk és annak "büdös íze van" (így szokta mondani a vasárnapi ebédre).

A lányunk ezzel mindig egyetért, pedig vele is bunkó. És néha sírva hív fel minket, hogy nagyon agresszív vele. De mi meghívjuk, mert a lányunk csak akkor hajlandó eljönni, ha ő is eljöhet. A múlt heti vasárnapi ebédnél lek*rvázta a feleségemet és a lányomat.

Erre a fiam felállt és azt mondta a nővérének, hogy ha az ő valamelyik aktuális kapcsolata így beszélne vele, de főleg az anyjával, egy nagy pofon kíséretében, páros lábbal rúgná ki. Anyjából neki csak egy van, "ribiből" bármikor összeszedhet másikat, ő is így tehetné az ilyen "f...szal" (így mondta).

Később nekem a szememre hányta, hogy az ő nője azért nem jöhet át, mert férjes nő, de azért egy ilyen idióta átjöhet, mert a nővére "hivatalos kapcsolatnak" tarja számon, eljegyzéssel meg mindennel.

És megjegyzem, hogy a feleségemnek meg nekem kellett visszatartaniuk a lányom párját, hogy ne verje meg a fiunkat. A lányom meg elkezdett üvöltözni, hogy mindannyian bunkók vagyunk, nem jön többet és a testvéréhez az életben nem szól többet, neki a párja mindhármunknál többet ér.

Itt az emberek szerint jogos, hogy így megsértődött? A feleségem és a fiam azt mondják, hogy idióta a lány a párjával együtt. Ezzel én is egyet értek, de amikor a lányom azt mondja, hogy ő majd lassan feleség lesz és anya, nem mondhatok nemet. A fiam meg elég gyakran váltogatta eddig a kapcsolatait, most hosszabb ideje egy férjes nője van, akit én nem szeretnék látni, pedig már át akarta hozni, hogy könnyebben találkozgathassanak. A feleségem meg pont fordítva gondolkodik, szerinte a lányom párja minden esélyt eljátszott, és neki nincs baja a fiunk kapcsolataival.



2018. szept. 15. 18:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Kínunkban röhögünk. Tiszta üvegtigris meg Szőke András. Szerintem nem kéne büdöset főzni:)
2018. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Én kidobtam volna régen a lányod pasiját, ha a lányod meg védi, hát kívül tágasabb,nem kötelező semmi.A fiad is rendbe tehetné a párkapcsolati dolgait, ne egy 35 éves férjes nővel hetyegjen.

Nem tudom hogy nevelted a gyerekeid de gyanítom,a szigorúságot csak hírből ismered.

2018. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Azta... ha ez igaz, akkor ez egy szappanoperába is beillik.

Sajnálom a lányodat, felszállhatna már a rózsaszín köd. Àllítólag az 3 év után száll fel, a lányod még csak 2 éve van ezzel az egyénnel. Van remény, hogy rájön, hogy az egyén egy fa.sz.

Szerintem ha megtiltjátok neki hogy hozza azt a majmot, akkor csak közelebb érzi magához azt a majmot. Mert akkor egy dobot vernek, akkor abban is megtalálják egymást, hogy lehet titeket közösen fikázni. De ha mondjuk megmondjátok neki, hogy szeretitek és jó, hozza magával a pasit ha máshogy nem akar jönni, akkor SZERINTEM nagyobb esély van rá, hogy korábban leesik neki, hogy a történetben a párja a kakukktojás. Ès akkor hozzátok fog fordulni hamarosan, mikor leesik neki, hogy ki is a hülye valójában.

De ez az én ötletelésem, aztán lehet, hogy tévedek...

Sok sikert kívánok az önuralomhoz.

2018. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

A lányod párja egy tahó. Lányod nyilván szereti, ezért nem tud elszakadni tőle, és inkább védi.

Neked kellett volna egyébként kiállni a feleséged és a lányod mellett. A fiad rendes pasi lehet, amiért megvédte a családját, igaza van.

2018. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer kellene a főztömre valaki/akárki azt mondja, hogy büdös, biztosan megkérném, hogy fáradjon haza a jó édesanyjához és egyen ott meg rontsa ott a légkört, ha a lányom kiakadna mehetne ő is vele, nehogymár idegen sértegessen a saját házamban ahova vendégként jön.

A fiadnak igaza van, ha a bunkót eltűritek akkor a férjesasszonyt is eltűrhetnétek, nem szép dolog de számoljon a lekiismeretével a nő meg a fiad ne ti.

A lányomat és a bunkó kanját legalább egy hónapig semmiféle ebédre nem hívnám, a lányomnak megmondanám, hogy ha agresszív a faszi akkor keressen mást, van elég, jut más neki is, nem kell megvárja amíg megveri.

2018. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Tiszta Mónika show 😂😂
2018. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Szép mese volt, köszönöm. Egészen elálmosodtam.
2018. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
A lanyod ugyanolyan gyoker, mint a pasija. Megerdemlik egymast.
2018. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
Ez a kérdező kifogyhatatlan a témákból. Komolyan szinte hihetetlen, mindig belefutok, egy tegnapi kérdését is törölték, és még egy csomót. Vagy őrült, vagy zseni..
2018. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Remélem kamu.

A történet nyertese egyébként egyértelműen a 35 éves férjes nő, akit egy fiatal kis kan dönget, és még a hülye apósjelölttel sem kell smúzolnia.

2018. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!