Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja azt anyám, hogy akármilyen beteg vagyok is elküld suliba?

Figyelt kérdés
Most megkérdeztem tőle, hogy miért küldött el lázasan. Erre, mert "el kell járnod, be kell fejezned az iskolát". 4 éve egy napot nem hiányoztam a suliból, ez bolond.
2018. szept. 21. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2018. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Most péntek délelőtt van. Iskolában kellene akkor elvileg lenned most nem?
2018. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Azt veszem ki abból, amit mond anyukád, hogy aggódik, hogy nem fogod befejezni az iskolát. Esetleg ennek van valami oka (pl. megbuktál és ismételned kellett vagy halasztani akarod az érettségit)?

Ha nincs ilyen oka, akkor lehet, hogy már nem bír vagy akar sokáig eltartani és el akar küldeni dolgozni érettségi után.

2018. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy csinál, mintha az életed múlna rahta, hogy lázasan ott vagy-e vagy sem. Ráadásul buszoztatni is kell ilyenkor.


Na mindegy, de nem most kezdődött, már általánosban. Egyébként van már egy kitűnő érettségim.

2018. szept. 21. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak egyszerűen ilyen. Azt hiszi, akkor jó szülő, ha ilyen szigorúan kezeli a tanulásod körüli dolgokat.
2018. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha kitűnő érettségid van akkor minimum 17 vagy, jobb esetben 18. Kellene már annyira önállónak lenned, hogy megmondod anyádnak, hogy szarul vagyok, elmegyek dokihoz.
2018. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Ő dolgozik, vagy otthon van? Ha otthon van, Téged meg elhajt, akkor csak azért, hogy ne otthon rontsd a levegőt, zavarod. Ha nincs otthon, akkor passz...már nem kisgyerek vagy, hogy neki okoznál vele problémát, ha betegen otthon kell veled maradni.
2018. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vannak akik szerint beteg = log. Nekem is van olyan kollegam aki kepes tudogyulladassal is bejonni dolgozni az irodaba, igaz falja a gyogyszert, szarul van, nem er semmit amit csinal, de buszke ra hogy "igy is" bejon. Ja, csak kozben megfertoz ot masik embert akiknek mindnek kiesik tobb nap munkaja, mert "o nem log"...
2018. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem erre te is tudod a választ

"ez bolond"

Egyetértek. Valszeg o is ilyen munkamanias orult lehet

2018. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Szokásos kamu!
2018. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!