Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnak is van olyan, hogy...

Másnak is van olyan, hogy akármilyen beteg, de akkor is csak az megy, hogy nem akar iskolába menni?

Figyelt kérdés
Már pszichológushoz is elhurcoltak 2 éve ősszel, mert tuti csak nem akarok iskolába menni. Hiába mondom, hogy beteg vagyok, van lázam, köhögök, rosszul vagyok. Ilyenkor az van, hogy reggel szólok, hogy nem tudoj iskolába menni (2napja szenvedek) . Ekkor apa üvölt, mint az állat, hogy kicsinál, huzás van az orvoshoz. Pihenni nem hagy... Meg folyamatosan leseget, aludni sem hagy, kiveszél...
2017. okt. 16. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én gyermekem nagyon lusta lenne és tudnám hogy nem szeret tanulni, biztosan a körmére néznék.

Nem szoktam hátsó szándékot keresni a kérdések mögött és azt feltételezem, hogy igazat írnak, de nem létezik, hogy te szeptember óta, minden héten rettenetesen beteg vagy. Még bennem is felmerül a gyanú, hogy esetleg szimulálsz.

2017. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked pszichológus kellene komolyan, ezt a kérdést hetente kétszer felteszed valami nagyon nincs rendben veled.
2017. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig csak egyszer voltam beteg idén. Ezek régebbi esetek...

Hát persze. Egyébként majdnem kitűnő vagyok és lusta sem. De biztos.

2017. okt. 16. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha pszichológushoz is elcipeltek, akkor szerintem ők is azt feltételezik, hogy csak lógni akarsz.

Mivel oda elvittek gondolom már csináltattatok egy alapos kivizsgálást is.

2017. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!