Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A mamahotelesek tényleg azt...

A mamahotelesek tényleg azt hiszik, hogy meghalnának Anyu nélkül?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre, hogy a költözés gondolatától olyan pánikba esnek, mintha az életüket fenyegetné valami.

Közel 40 évesen is, vagy még idősebb korban is.


2018. okt. 22. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Én már nagyon külön költöznék, de iszonyatos anyagi deficittel jönnék ki belőle. Kb számolgathatnám hó végén hogy lesz e még pénzem parizeres zsömlére...
2018. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Van ez a fajta is igen.
2018. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Francokat. Csak ebben az országban a keresetek és az ingatlanárak (még bérleményeké is) olyan rosszul aránylanak egymáshoz, hogy nagyon sok embernek esélytelen a dolog vagy aránytalanul megterhelő lenne.
2018. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
A mamahotelesek közül is van aki csak kényszerből lakik otthon, mert kb éhezne a fizetéséből, nem hogy lakbért fizessen. De igen, sajna vannak olyanok akik tényleg hiszik hogy vagy ők, vagy az anyucikájuk halna meg egymás nélkül. :D Ismerek mindkettőre példát. Általában férfiak ezek, akik anyuhoz ragaszkodnak, mert mindig anyuci pici fiúcskái lesznek. :/ Persze nőknél is előfordul.
2018. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

Én mostanában szerettem volna 26 évesen felköltözni Pestre, de netto 220 000-et kerestem volna egy szoba pedig jobb esetben 70 000 vagy 70 000+rezsi, 5 albérletet néztem meg, de a "legjobb" helyen is macskahúgy szag volt és elve 5-en laktak 1 fürdőre egy 4 szobás lakásban ahol rezsivel fix 95 000Ft-ot akartak elkérni havonta, keresek 220 000-95 000 és akkor még nem ettem nem ittam nem vettem bérletet nem vettem magamnak egy ruhát.


Azért mert egy ri@nc aki ugyanúgy semmit nem tud letetnni az asztalra mint én nem hajlandó átmenni valalkihez aki a szüleivel lakik anyagi megfontolásból nem fogok hónap végén számolgatni hogy is kéne megélni.

2018. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Azért nem ugyanaz,aki aktívan ad haza és segít,vagy mindent elvár anyai jogon. Utóbbi gáz. Van is ilyen ismerősöm nem 1. Meg az elöbbi fajtából is. Az segíti a szüleit,kb ő tartja el őket. A másik megy fillért nem fizet,kajára se és egy csonag mosóport se vesz haza. Utóbbi szoknyavadász 40 éves,elöbbi is 40 de normál pátkapcsolatban.
2018. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
5-ös, amíg egy nőt simán ri@ncnak nevezel, nem is érdemelsz jobbat a mamahotelnél! De gondolom a mama is az a fajta, akinek minden nő ri@nc aki a kisfiára néz. Hát sok boldogságot együtt😁
2018. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

A kerdes nem realis. Nem hiszik azt hogy anyuci nelkul nemmtudak megelni, hanem otthon jo neki es eszukbe se jut vagy ha eszukbe jut elkoltozni akkor vegiggondoljak (lasd egyik valaszolot), hogy miert nem erdemes otthonrol kirepulni.

Csunyabban fogalmazva a mamahotelezes az eloskodes anyun (ha beteges a kapcsolat akkor valami psziches fura kotodes is van) aki orommelkiszolgalja az otthon elo FELNOTT gyerekeit. Igy ezeknek a gyerkeknek minek is elkotozni? Szoval akerdesed re a valasz. Egyetlen mamahoteles se hiszi azt hogy eletkeptelen, a panik annak szol, hogy neki mekkora visszaeses lenne minden szempontbol a kulonkoltozes (pl. idobeszteseg, kevesebb penz sajat magara, nem lesz aki fozzon, mosson ra stb.)

A kenyszerbol otthon lakas azert nem mamahotelezes es remelhetoleg olyan esetben az otthon lako felnott gyerek beszall mindenbe. Pl. Ahol 220.000-at keres a valaszolo es latja hogy milyenek az alberletarak remelhetoleg annak felevel tamogatja anyut. (Aztan anyu vagy elfogadja a penzt vagy nem vagy ugy tesz mintha elfogadna de kozben felreteszi "pici gyerekenek").

Megjegzem nekem hasonlo fizetesbol sikerult egymagam alberletet fonntartani es igen ho vegere az elso par alkalommal csak par ezer forint maradt. De aztan belejottem a sporolasba es azert nem kellett mindenrol lemondanom. Igaz en sose elveztem a mamahitelezest hopp eliras hotelezest:-)

2018. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 L.. István ***** válasza:
86%
Ha valakinek nincs komoly kapcsolata akivel összeköltözne, abban a városban dolgozik, elég nagy a ház, elférnek, akkor minek költözne el? Mindenkinek jó.
2018. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Inkább mamahotel, minthogy valami albérletben nyomorogjon, párizsi meg szárazkenyér nem pálya.

Majd ha fizethető áron lesz egy albérlet akkor nem otthon lesznek.

Bár amíg nincs párja valakinek, el férnek, és jó a viszony addig nem is igazán értem miért kéne elkoltozni.

2018. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!