Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet arról hogy korizhassak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje már nagyon szeretnék jégtáncolni és most akadt rá lehetőség is, a baj csak az, hogy én esztergomi vagyok, az edzés pedig pesten lenne. Említettem a szüleimnek de ők azt mondták hogy semmiképpen sem fognak felvinni mert neki nincs erre energiájuk. Ezt meg értettem, tudomásul vettem. Megemlítettem, hogy akkor mi lenne, ha felmennék vonattal és tömegközlekedéssel vagy gyalog utána elmennék a jégpályáig, ífy visztont nem akarnak elengedni. Milyen érveket kéne felhoznom hogy engedjenek?
2018. nov. 10. 06:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy rossz témakörbe küldtem erre nem figyeltem
2018. nov. 10. 06:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Esztergomban nincs edzés?
2018. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Hány éves vagy?

Az el nem engedés mögött az is lehet, hogy így hetente több délutánod is teljesen elmenne mással. Tehát a tanulásod megsínylené ezt.

Nem lehetne, valami hasonlót, alacsonyabb szinten Esztergomban elkezdeni? Ha ott bizonyítod, hogy neked ez fontos, és sikereid lesznek, változhat a szüleid véleménye is.

2018. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve el nem engedés mögött az is lehet, hogy ez utazgatàsokkal együtt sok többletkiadàs egy hobbi miatt. Plusz elmegy az időd, és îgy hogy lesz tanulàs. A sok utazàs is kifàraszt àm.
2018. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem 10 perces út. Feljutni Pestre több mint egy óra, aztán ott még kavarogni. Jó 2 óra csak oda az út. Aztán meg vissza. Én sem vállalnám be.
2018. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha gimi előtt, akkor talán az megoldás, hogy pestre jössz gimibe és kollégista leszel, mert ugy nem olyan necces az út/idő.
2018. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Itt sajna nincs edzés. 14 éves vagyok és igazából csak heti egy alkalomról lenne szó hétvégén.
2018. nov. 11. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!