Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bennetek, melyik zavarna...

Bennetek, melyik zavarna jobban, ha a gyermeketek homoszexuális/transzszexuálisvagy az, ha rasszista/szélsőséges eszmék követője lenne?

Figyelt kérdés

A kérdés nem csak szülőknek szól, és pusztán elméleti.


Engem személy szerint jobban zavarna a torz világnézet, mintsem az, ha homoszexuális lenne, utóbbi inkább aggodalmat keltene bennem, mert tudnám, hogy számos területen jóval nehezebb lesz az élete, mint az átlagnak.


2018. nov. 18. 14:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha meleg/transz lenne az sokkal jobban zavarna.
2018. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen az első. Ha meleg lenne, mehetne amerre lát. Ha 'transz', akkor megpróbálnám kezeltetni (rendesen, gyógyszerekkel, nem öncsonkítással). Ha nem használ, szintén mehetne amerre. Ha rasszista vagy szélsőséges lenne (gondolom a neonácikra gondolsz), az egyáltalán nem érdekelne. Én se bírom pl az arabokat vagy a c típusúakat. Semmi kihatással nincs az életemre, kapcsolataimra. Sőt, még a főnököm is arab, meg pl egy nagyon jó barátnőm indiai. Nem külön személyeket utálok, hanem magától a népségtől idegenkedek. Ha egy személy bebizonyítja hogy jó ember, onnantól nem érdekel hogy hova valósi.. de attól függetlenül a népet nem szeretem. Amúgy meg semmi szélsőséges nincs a rasszizmusban se. Mindenki utál valamit, csak vannak olyan képmutatóak akik nem ismerik be, mert ma már ha nem olyan a véleményed mint a többieknek akkor kb megköveznek (itt meg leszavaznak 🤣) 🤔
2018. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy azt még hozzátenném hogy azért zavarna ha meleg vagy transzi lenne, mert undorodok tőlük. Nem érdekel, akárki csinálja. De a közvetlen közelemben el nem tűrném.
2018. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%
A második sokkal jobban zavarna.
2018. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

Rasszizmus sem választás kérdése. Senki nem úgy kel reggel, hogy na akkor én mától rasszista vagyok. Sőt igazából bizonyos szinten a legtöbb ember rasszista. Itt nem csak a szélsőséges dolgokra kell gondolni. Vannak erről nagyon érdekes kutatások, illetve a neten elérhető erre vonatkozó tesztek. Ha valakinek van egy unalmas félórája, keressen rá, mert elég tanulságos.

Na mindegy, a lényeg, hogy én alapvetően nem ítélkezem senki felett, el tudom fogadni az enyémtől eltérő véleményeket, amennyiben azt emberi módon prezentálják. A gyűlölködést, erőszakot viszont semmilyen formában nem tolerálom. Ugyan úgy megvetem az őrjöngő szélsőjobbos majmokat, mint a bugyant erőszakos szélső liberálisokat.

2018. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
A homoszexuális /transszexuálisnak sem örülnék túlzottan (de azt hiszem, azt egy idő után el tudnám fogadni), de egyértelműen a szélsőséges eszmék sokkal jobban zavarnának.
2018. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
37%
Én jobban örülnék neki, ha rasszista lenne. Ha kommunista lenne, azt nem tudnám elviselni, akkor már legyen inkább meleg.
2018. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
50%

Egyertelmu, hogy a masodik az hihetetlenul zavarna.

Az, hogy valaki meleg vagy transz az meg nem valasztas kerdese. A gyulolkodo, szelsoseges emberektol rosszul vagyok.

2018. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
60%

"Rasszizmus sem választás kérdése. Senki nem úgy kel reggel, hogy na akkor én mától rasszista vagyok. Sőt igazából bizonyos szinten a legtöbb ember rasszista."



Dehogynem, választás kérdése.


Én utálom a hőzöngő, hangos, koszos, rendelten, kötekedő embereket. Ahogy az emberek többsége!


Eddig szól a kutatás.


Onnantól viszont választás kérdése, hogy mit mondasz.


Felőlem egy hangoskodó, kötekedő, együttélésre képtelen ember lehet arab, roma, árja német, magyar, piréz, akkor is utálom.


Viszont nem utálom alapból az összes arabot, romát, németet, magyart, pirézt, csak azért, mert azok amik.


Ez a választás kérdése, és ez igenis mindenkinek megadatik.


Aki nem szereti a rasszistákat annak nem azzal van a gondja, ha valaki kimondja, hogy lopni, kulturálatlannak lenni, összeférhetetlennek lenni bűn.


A gond az, ha ezt elkezded alapból általánosítani mindenkire.

2018. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
A rasszista/homofób eszmék követése jobban zavarna.
2018. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!