Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti hogy fogadnátok...

Anyukák, ti hogy fogadnátok ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék fogamzásgátlót felíratni, viszont előtte szeretnék beszélni erről anyummal is. Állami rendelésre eddig kettesben jártunk egy barátnőmmel, viszont tabit magánnal szeretnék íratni.

Már 3 éve élek aktív nemi életet, most vagyok 21, szerintem anyu is tudja, nem csak beszélgetünk.

Viszont kicsit izgulok, mert sose beszélgettünk ilyen témáról.



2018. nov. 21. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen szerintem ez ne legyen gond :)
2018. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről feltétlen be kell számolni 21 évesen vagy csak beszélgetni szeretnél vele? Ha alapból nem kapható az ilyen beszélgetésekre akkor hagynám. Ha lehet róla ilyenről beszélni és eddig is megbeszélték ezeket a dolgokat akkor hajrá.
2018. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
21 évesen nincs hozzá Ányadnak sok köze,vagy ha azt mondja nem szedhetsz nem védekezehetsz nem szexelhetsz akkor rá bolintasz mert akkor nagy marha vagy,meg képmutato is h 3 éve digi dugi van de eddig a képéba hazudtál... Irasd fel védekezz szexelj,élj normális felnott nőként.. Elég furi ahol ez beszed téma anya lánya közt h ki hogy védekezik v milyen pózban..
2018. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
először azt akartam írni, hogy örülnék neki hogy a lányom ilyen felelős döntést hoz. aztán megláttam hogy 21 éves vagy 🤦🏻‍♀️ ha a 21 éves felnőtt lányom ilyenekkel ba sztatna biztos forgatnám a szemem és megmondanám neki hogy fa sza, de nem rám tartozik a nemi élete. azt csinál amit akar. ps, 21 évesen ideje lenne nem a mamahotelban csücsülni.
2018. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2-es neked köszönöm a normális választ.

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem tilthat el... Én kérek elnézést, hogy ki akarom kérni egy esetleg tapasztaltabb véleményét.

Sose kérdezte, én nem mondta. Ez miért is hazúgság?

Képzeld nem otthon ülök, hanem egyetemista vagyok, nyaranta pedig dolgozom.

2018. nov. 21. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nyugodtan beszélhetsz erről anyuddal :) egyáltalán nem számít hogy 21 éves vagy. És ?

Sokan akarnának ilyen jó kapcsolatot az anyukájukkal. Neked pont ilyen van :)

Beszéld meg vele, kérdezd meg ő mit szedett, bírta-e a szerevezete stb :) teljesen normális dolog

2018. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

4, kedves egy szülő lehetsz.

Nekem mindegy, hogy 16 vagy 30, mindenképp örülnék, hogy ilyen bizalma van felém, hogy érdekli a véleményem. Ettől nem lesz kevésbé érett, kevésbé felnőtt.

34 évesen én anyósomtól kértem tanácsot, hogy kit válasszak a 2. gyerekemmel szülészorvosnak, mert az elsőnél befürödtem, s ő több szakembert ismer. Gyerekes "húzás" volt? Aligha.

Ez pont ugyanolyan.

2018. nov. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Én anyaként szeretném tudni, hogy ha a lányom már szexuális életet él, akkor biztonságosan védekezik.

A fiamnak rendszeresen vettem óvszert, ha megkért.Semmi tabu nincs.

A lányom most 12, de ha egyszer lesz barátja, biztosan fogunk erről beszélgetni, ha szeretné orvoshoz is elkísérem.

Beszélj anyukáddal, kérd ki a véleményét.Ha rosszul áll hozzá legfeljebb tudod milyen.

De azt hiszem, ha 21 éves korodra nem alakult ki bizalmas kapcsolat, akkor már nem is fog.Elkéstetek ezzel a beszélgetéssel, akkor kellett volna, mikor szexelni kezdtél.

2018. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó 3 válaszolónak köszönöm a választ és azt is, hogy megértették a kérdést.
2018. nov. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!