Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak kíváncsiságból, szülőként...

Csak kíváncsiságból, szülőként hogyan reagálnátok, ha füstbomba miatt a ti gyermeketek ellen eljárás indulna garázdasag miatt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Megbüntetném a gyereket pluszban én is. Ez nem játék, tényleg bűncselekmény.
2018. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Kiskorúként semmi keresnivalója nincs az ilyen megmozdulásokon. Ha pedig nagykorú, viselje a tettei következményeit.
2018. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

Meglepődnék, csalódnék.

Elbeszélgetnénk.

És lenne következménye is.

2018. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
A házi füstbomba ártalmatlanabb mint a cigafüst amit az utcán mindenhol az arcoba fújnak.
2018. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
édes istenem 5-ös. nem hittem volna hogy ilyen ember létezik, de ezek szeint Mo-on minden előfordulhat.
2018. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

A gyerekben nem csalódnák. Egy sima pingpong labdás vagy ebayről vásárolt füstbomba egyszerű parti kellék. Nem lehet vele nagy kárt csinálni. Hosszú távon mérgező, de egyszer valaki orra alá nyomva semmi baja nem lesz senkinek. Vagy max annyi mint ha egy dohányzó mellett szívja a cigarettát.

Emellett ezek ráfognak mindenkire garázdaságot. Volt ismerős aki önvédelemre használt paprika sprayt évekkel ezelött. Hazánk rejtett erőforrásainak sürgősen az ő telefonjára volt szükségük, és ő akkor is ellent mert állni ha több ember körbe fogva emelt hangon állatok, nemzőszervek és nőági rokonok emlegetésével indokolta hogy ez mennyire rossz ötlet valójában. Végül ellene indult eljárás garázdaságért. Azóta is megy az eljárás amennyire én tudom. És nem könnyítette meg a hatóság az életét. Szóval a gyerekre kicsit se neheztelnék, de nem örülnék még egy problémának a nyakunkba. Főleg ilyen gumi törvények mellett. Bármi lehet ebből.

2018. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Megdicsérném, amiért kint volt a tüntetésen. Aztán leszidnám a füstbombáért. De hát a tüntetés ilyen, szerintetek az 56-os hősök pattogatott kukoricával dobálóztak?
2018. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Büszke lennék hogy nem agymosott birka és leszidnám a füstbombáért,bár mi sok éve elhúztunk onnan és nem bántuk meg,itt nem kell tüntikézni mert a rendes munkaidőért is fizetés jár.

64F

2018. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan ilyen miatt megdícsérni?? Ha mindenki ennyire ellenzi a mostani kormányt miért lettek 3x megválasztva?

Soha semmi nem jó az embereknek, ott volt a gyurcsanyos tüntetés, most meg ez. Nem az utcán kell háborogni hanem elmenni és szavazni. De ha még kiskorú valaki akkor semmi köze a politikához. Ezt elmondtam a 16 éves jobbikos nagy magyarország mániás fiamnak is aki ezt a tüntetést nyomta az iskolában. Akkor szóljon bele ebbe mikor nagykorú lesz. Addig mindenhonnan leszedettem vele ezeket a jelképeket.

Ha ilyet csinálna a gyerekem, hogy füstbombát dobál egy tüntetésen kiskorúkéntakkor nagy bajban lenne. De ha nagykorú felnőtt azt csinál amit akar.

2018. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Hahó, feltűnt valakinek ahogy a kérdésben szó sem volt tünetesről? És nem, nem dicsérném meg a gyereket ha barom, és büntetőeljárás alá kerül emiatt...
2018. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!