Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18-20 éves lányok anyutok...

18-20 éves lányok anyutok ebből a szempontból milyen? És anyák ti mit gondoltok erről? (Lent)

Figyelt kérdés
Ott kezdődik nem zarhatom be a fürdőszobaajtot mert akkor azzal jön nehogy bszoruljak a masik meg, hogy miért akarom bezárni mit csinálok bent? 18 éves vagyok egyszerűen csak szeretnék magam lenni ott. Ha fürdők tehát nyitott ajtónál simán bejön kit érdekel mit csinálok a magánszférámba. Van barátom és szeretnek tangat hordani de ha mondanám neki én lennék elítélve illetve a testvérem (nővérem van) ő is ezzel cikizne. Így van pár darab és azokat magam mosom ki kézzel bemegyek a furdobe és teljesen stresszben vagyok és hallgatozom mikor jön n hogy rajta kapjon a mosáson vagy borotvalkozoáson. Nem értem hogy 18 éves vagyok miért így viszonyul hozzám és nem olyan vagyok aki ezeket megbeszéli vele a tesóm simán beengedi a furodbe minden fiús dolgát elmondja de én más vagyok szgyenlosebb és szeretem ha van magánszférám amibe nem avatkoznak bele.
2018. dec. 26. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

1: elmondod neki a frankót kerek perec, felnőtt ember vagy, ha még anyukádnak áll feljebb és elkezdi a hegyibeszédet, meg hogy az Ő lakása, akkor szépen vissza vágsz, hogy nem te kérted szüljön meg



2:elmész dolgozni és elköltözöl, vagy a pasiddal összeköltözöl.

2018. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

S mi van, ha bezárod, tombol, nem ad pénzt...? Én bezárnám, természetesen, ha van rá lehetőség.

Miért szorulnál be? Ki szorul be egy fürdőszobába? :D

A kérdésére pedig simán válaszolhatsz, miszerint magánszféra meg minden. Ha felhúznának, én vulgárisabban is tudnék válaszolni, kár, hogy egész ifjan még szolidabb voltam, újra élnék, olyan helyes botrányokat kavarnék és élvezném, mert igazam lenne...


Hogyhogy nem tud a tangákról? Képes vagy elrejteni, míg szárad és egyébként is? Én ebben sem titkolóznék, mert rossz vagyok az ilyesmiben, ha baja van vele, hát az van, de szerintem ha rád tartozó dolgokban sem vállalod fel, hogy mi a helyzet, akkor annyira sem tiszteli a jogaidat, mint úgy tenné - de persze nem ismerem, simán lehet, hogy így a jobb neked, mert nem szokná meg, csak állna a bál.

De sok esetben azért ott a gond, hogy az ember lánya nem védi meg az érdekeit, csak titkolózik és hagyja, hogy elnyomják. Remélhetőleg te tudod, mit csinálsz és viszonylag hamarosan elköltözöl, így még valahogy kibírható a hátralevő idő.

2018. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Lehet lepontozni (szülő vagyok) a véleményem:


Először is, ha esetleg szorul az ajtó, a zárral van gond, miért ne fordulhatna elő, hogy beszorul...


Nálunk pl. nincs is kulcs a fürdőszoba és wc ajtóban. Annyit kérek, hogy mindenki kicsit nyitott ajtónál zuhanyozzon (kivétel, ha a lányom barátja nálunk alszik persze), főleg a lányom, ugyanis olyan gőzt csinál, hogy leesik a csempe a falról, nem lehet utána bemenni fürdeni... De nyilván nem járunk a nyakára a fürdőszobába, hagyjuk egyedül, csak legyen nyitva jó résnyire az ajtó. Én sem örülök, ha tangát hord (tudom, hogy van neki), ennek nyilvánvalóan egészségügyi oka van.


Szóval a véleményem, hogy nem kell, hogy be legyen zárva a fürdő ajtaja, nyilván, ha valamiért (fél évben egyszer) be is megyek, nem azért, hogy megkívánjam a testét.

2018. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a baja hogy meg kívánja a testét hanem az hogy nem lehet privát szférája. Elég idős ahhoz hogy eldöntse hogy ki járkál be a fürdőbe amikor ő a dolgát végzi. Nem szégyenlősség a probléma (az is szíve joga lenne egyébként) hanem az hogy nem ő döntheti el hogy ki látja, nem kap privát szférát és még azt is az anyja dönti el hogy milyen alsó neműt hord.
2018. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
A fürdőszobátok elég gané módon lett csinálva, ha nincs elszívó és leesik a csempe a gőztől.
2018. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Anyaként: ez gáz. Mindenkinek kell privát szféra. Alap, hogy vagy zárni lehessen a fürdőszobát, vagy 100% legyen, hogy ha bent van valaki, senki sem nyit be! Ha ezt 10-12 éves gyereknél is tartani lehet, akkor 18-20 évesnél miért nem? Tök normális, hogy vannak ott intim teendőid, pont egy anyának kellene legjobban megértenie, sőt, ha normálisan állna hozzá, meg is lehetne beszélni vele!
2018. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
89%

Anyud elég fura,hogy ilyen nálunk nincs ilyen hogy nyitott ajtó fürdésnél hiszen valljuk be elég zavaró a tudat hogy azaz ajtó nyitva még ha a családodról is van szó. Ezen nem is értem mit nem lehet megérteni,beszélgess vele ez nem normális 19 éves lány vagyok de anya kopog hogy bejöhet e mert épp kell az öcsém kréme.

A tangáról meg miért ne azt használsz amit akarsz te döntöd el szereted vagy sem felnőtt vagy. Nekem anyum 15 éves voltam mikor vett magának és kicsi volt rá,oda adta nekem hogy hordjam majd ha kényelmes mert egybe ruhánál elég jól jön. Nem éreztem magaménak szokatlan volt,később megszerettem. De anya nem mondta hogy nem hordhatom vagy valami. Ne érdekeljen mit szól anyud vagy a nővéred mind ehez csukd be az ajtót és a tangáid se dugiba mosd később rosszabb lesz ha már most ez van.Gondolj bele felnőtt vagy és ennyit nem engedhetsz meg hogy tangát hordj ha akarsz ez mi?!

2018. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
85%
Utolsó vagyok meg miért kell mondanod mit hordassz beszámolni nekik. Semmi közük veszel magadnak és kész. Nővéred meg szard le talán ő nem hord?! 18 vagy semmi közük ahhoz milyen fehérnemű van rajtad. Jó lenne ha anyud is rájönne nem 12 vagy már nem kislány...Nem is értem hogy borotválkozol ilyen stresszbe tuti megvágnám magam szörnyű lehet kapkodni stb...sajnállak kérdező de állj a sarkadra különben nem lesz magán életed..zárd az ajtót ha kinyitják csukd be majd megszokják...ha kérdezik miért zárod be mondd hogy nem akarom a p*nám és a seggem nyitott ajtónál mosni...Ha jön a beragadásos szöveg mond hogy van benned annyi erő hogy kinyisd 😁
2018. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
19 éves korom óta kollégiumban lakom a barátommal egy szobában, magamra mosok. Így aztán semmibe nem szól bele ilyen téren. Ezeket a köröket 14-15 éves koromban jártuk le, de igazából tudomásul vette, ő is vett azóta alkalmakra néhány tangabugyit, miután kizártam, ha nem akartam, hogy bejöjjön (a szobámból is) inkább elfogadta, ha így akartam. Egyszer kérdezett rá, hogy biztos higiénikus-e intim részen teljesen megborotválkozni, amikor véletlenül pont látta, amikor beengedtem valamiért, de nem feszegette a témát, felnőttként kezelt. Na most valóban felnőttként (18-20 évesen) ezt már nagyon nem ártana elérned.
2018. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kovpet ***** válasza:
100%

#3: "Először is, ha esetleg szorul az ajtó, a zárral van gond, miért ne fordulhatna elő, hogy beszorul..."


Ha szorul az ajtó, akkor meg kell javítani és nem fog szorulni.

A csempe nem esik le a gőztől, nem papírragasztóval van feltéve.

Ki kell szellőztetni és akkor be lehet menni bárki után.

Nehogy már ilyen apróságok miatt nyitott ajtónál kelljen az embernek végeznie az intim dolgait...

2018. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!