Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit tegyek, ti mit...

Tudasfaja99 kérdése:

Nem tudom mit tegyek, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
20 eves srac vagyok, iden erettsegizem, szuleim megtudták hogy meleg vagyok es elhordanak mindennek hogy egy mocsok vagyok egy senki és nem lehet senkim sem vagy huzzak el otthonrol. Nincs pénzem, nem tudnám magam eltartani, mert tanulnom is kell erettsegire es a melo most nem ferne bele,de mar ki vagyok keszulve hogy nem lehet maganeletem. Egyetemre se lenne penzem ugyhogy sajna csak a pénz gatol meg abban hogy itthagyjam ezeket. Állandó lelki terrorban élek, es örüljek hogy megtűrnek itt (mindig ezt hangoztatják). Anyám millioszor atvert már mindenben hogy apam elott en jojjek ki rosszul hogy en legyek a rossz. Eloadjak hogy en beteg vagyok es ok a normalisak hogy nem erdemlek masr, nem erdemlek boldogsagot. Kihasznaljak hogy gyerek vagyok es naluk a pénz, igy meg van kotve a kezem hogy el tudjak költözni. +apam egy agressziv állat. Nem tudom mit tegyek hogy lehessen vegre saját eletem es ne ezeket kelljen neznem nap mint nap:/

2019. jan. 25. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Vigyázz nagyon, mert hiába vagy a lakás tulajdonosa, ha ők haszonélvezeti joggal bírnak, akkor sajnos bajok lehetnek...
2019. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

#11 vagyok. Igen én is írtam hogy akkor működik ha nincs haszonélvezetük. De most hogy továbbgondoltam, az ingatlant haszonélvezeti joggal terhelten is el lehet adni, az adásvételhez nem kell a haszonélvező hozzájárulása. Tehát eladhatod az ingatlant. Igaz hogy haszonelvezettel terhelten egy 20 milliós lakásért kb. 5 milliót kapsz, de az is bőven elég hogy új életet kezdj. És még annyira nem is genyó húzás, mert a szüleid használhatják a lakást amíg élnek, azaz végülis nem sérül senki.

Tehát a megoldás a problémádra, ha a szüleidnek van haszonélvezeti joga: eladni az ingatlant, haszonélvezettel terhelten.

2019. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
De ha esetleg mégiscsak genyó akarsz lenni, akkor egy kedves svéd családnak is eladhatod.
2019. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező! Ha már férfiakkal hálsz, ne imádkozz, a kettő nem fér meg sajnos a mai magyar viszonylatban! :D


Viccet félretéve, nem is teljesen értem, hogy ha tudod, hogy ilyenek a szüleid, akkor minek tálaltál ki a saját nemi identitásodról. Magadnak csináltál egy galibát. Egyébként a “legjobb” időben jött rád a lelépés, érettségizz le, célozz meg egy egyetemet és jelentkezz a kollégiumába. Még hétvégére sem kell hazamenned. Keress egy mellékállást. Abból, ha a szállásod megvan, hazautazásra nem kell pènz, eltartod magad. Amit tudsz, rakj félre, hogy egyetem után el tudj menni egy albérletbe.

2019. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
"Az előző két válaszoló istentelen nagy gyökér." Miért? Mert egy húsz éves férfit nem tekintek gyereknek? Pláne hogy egyértelműen kifejezte: csak azért marad mert el akarja tartani magát? Akkor ne sírjon szája. Ha szar a helyzet, lépjen, alakítsa a saját életét. Szánalmas amit csinál.
2019. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként (utolsó előtti vagyok) annyiban én is egyetértek az utolsóval, hogy ha valaki 20évesen ki meri jelenteni, hogy meleg, mert olyan felnőtt (bár sosem értettem, hogy ilyen idősen, amikor még csak kb 1-2 kapcsolata lehetett valakinek, hogy meri kijelenteni, hogy meleg/lezbikus stb..) akkor álljon a sarkára. A 16éveseket szidjátok, amiért nem megy nyárimunkára. 20évesen meg még szegény gyerek..
2019. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kovpet ***** válasza:
75%
# 16: Az nem zavar, ha egy szűz 14 éves jelenti ki, hogy heteroszexuális? Pedig neki 0db kapcsolata volt és mégsem hiszem, hogy megkérdőjeleznéd amit mond.
2019. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!