Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anya rám...

Mit csináljak, ha anya rám van szállva?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, Szegeden vagyok egyetmista, de egy kisvárosban lakom eredetileg és majdnem naponta hív telefonon.


Ha estig nem hívom vissza megint csörög és küldi az SMS-t, hogy hol vagyok. Nem bírja felfogni, hogy nekem heti 2 telefon is elég lenne.



2019. febr. 15. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor koltoztel el? Ha meg most akkor talan termeszetes de ha mar jo nehany honapja akkor valoszinuleg jobban felt az atlagnal, bar engem is bosszantana de ha nem fogja fel hogy ne hivogasson akkor nem tudsz mit tenni. Nemitsd le a telot es kesz vagy mondd azt hogy dolgod van nem ersz ra mindig felvenni ennyi
2019. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már évek óta ez megy. Mesteren vagyok már.
2019. febr. 15. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

"majdnem naponta hív telefonon"

Ne vedd fel mindig, csak akkor, ha szívesen felveszed.


"Ha estig nem hívom vissza megint csörög és küldi az SMS-t, hogy hol vagyok."

Hát csak küldje. Na és?


"Nem bírja felfogni, hogy nekem heti 2 telefon is elég lenne."

Nem csak rólad szól a történet, hanem róla is, még mindig nem érted? Hiszen évek óta ez megy... Neked elég lenne heti kettő is, neki viszont kell a heti hat. Kompromisszum: heti 4.

2019. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Azért ez szép hogy nem kell az anyád. Ha bajban leszel akkor se fordulj hozzá. Jobbat érdemel nálad.

Írj neki minden reggel h mi a terved aznapra. Csak az életed része akar maradni.

2019. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Később vissza fogod sírni, hogy nem lesz aki hívogasson napi szinten...
2019. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
En orulnek ha lehetne anyam es az sem erdekelne ha orankent hivna csak legyen. Nem tudod ertekelni amid van, egy gondoskodo szereto aggodo anyat kaptal es nem olyat aki nem szeret vahy megver, es el. Ha elmegy majd visszasirod neaggodj.
2019. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Micsoda probléma!Addig örülj,míg van anyád,akivel beszélhetsz.
2019. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi négy válaszoló szimplán buta, ne foglalkozz velük. A szülő nem feltétlen jó azért, mert van, attól még lehetnek hülye dolgai, amivel a másik agyára megy. De az utóbbi négy válaszoló buta, és ezt nem tudja, mert nyilván ők maguk szülők, és soha nem voltak olyan helyzetben, mint a kérdező - így könnyű ám dumálni!
2019. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!