Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy szeretnék e cigizni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon megtetszett ez ecigi. Szeretnék egyet vásárolni de persze 0mg-os levessel használni. Viszont nem a szüleim hátta mögött hogy hozzam fel ezt a témát?

Tanácsot szeretnék kérni



2019. febr. 20. 21:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%
Sztm ez nem gáz..... Én szülőként ezt simán megengedném.
2019. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
13%
Inkább cigiz esküszöm
2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%

Mondj el nekik mindent az e cigiről. Sokkal kevésbé káros mint a normál cigi, mivel nincs benne nikotin, így nem tudsz rászokni, nem büdös (sőt szerintem nagyon jó illata van). Ha a saját pénzedből fizetnéd, úgy még jobban meg tudnád őket győzni.

Az őszintesédet meg mindenképp fogják értékelni, legalább nem a hátuk mögött szívod.

2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
És mi tetszik benne, azon kívül, hogy menő, de legalább egészségtelen?
2019. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Jaja, mondj el nekik mindent. Pl azt is, hogy friss kutatások szerint legalább annyira ha nem jobban növeli a daganatos megbetegedések kockázatát mint a sima cigi. Biztos megértik.
2019. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%

1,3 az lehet csak a szülőknek jó ha a negyede fogadja el az ész érvéket, legtöbbüknél még a maradi gondolkodás és az „Amég az én házamba laksz az van amit én mondok” játszik.


Kérdező te ismereid a szüleidet, hogy milyenek az alapján dönts, van amikor jobb nem elmondani.


Én amúgy megengedném ha szülő lennék

2019. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
3-as vagyok. Én se kimondottan támogatom, de még mindig jobb mint a cigi, a másik, meg ha nem engedi meg a szülő, majd szívja a tudtuk nélkül. Ez még a jobbik opció.
2019. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 saqseq válasza:
15%
Kérjél tőlük tüzet.
2019. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
6. Válaszoló hát igazából anyám aki nem engedné. Valahogy rá lehetne beszélni? Mit mondjak?
2019. febr. 20. 22:00
 10/35 Feketeruhasember ***** válasza:
78%

Mi a "trágárságszűrő" kell szívni azt a szart? Nem szoksz rá? Dehogynem! Abban a szerencsés helyzetben vagy hogy még nem vagy rászokva! Hidd el jobban jársz ha hagyod. És nekem is így kezdődött aztán majd már kipróbálod milyen ha nikotin is van benne stb mert miért ne? Ne hidd hogy te nem, ilyen nincsen... Aztán csak azt veszed észre hogy rászoksz, és bánni fogod.

Igen nagy ostobaságra készülsz.

2019. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!