Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám el a szüleim...

Hogyan mondhatnám el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Apa el akarja adni a házunkat. De én imádom a helyett, a környéket, vannak itt barátaim/barátnôim is. Kérleltem, hogy ne, de azt mondta ez is csak egy ház, majd elfelejtem. De nem, mert az eddigi helyeken, ahol éltünk utáltam élni, vagy elvoltam, de a mostani ház nekem az álomház. Mintha megtaláltam volna a Paradicsomot! Mindig ilyen házról álmodoztam - tágas, többszintes, nagy kerttel, kis gyümölcsligettel, beton-felhajtó, mini-játszótér (az 5 éves hugommal sokszor játszom ott), kosárpalánkkal, nagy garázs, vendégház, rózsalugas, elôkert..... majdnem ugyanolyan, mint amilyet egyszer rajzoltam 9 évesen (most 16 vagyok). Vannak végre állataink is (kutya, macska, teknôs, papagáj, ló)! És most apa úgy döntött, hogy összetöri ezt az idillt, mert neki nagyobb telek kell. Mondtam neki, hogy akkor vegyünk még hozzá, de nem, mert az nem elég.... Már sok mindennel próbálkoztam, de semmi nem hatotta meg. Még a rajzomat is megmutattam! Akkor majdnem beadta a derekát, aztán mégsem....

Most mit tegyek? Anya hajlana arra, hogy a hátsó gazdától vegyünk telket, de apa hallani sem akar róla :( Komolyan nem tudom mitévô legyek! Ha elköltözünk innen az nekem olyan lesz, mintha az apokalipszis 3x eljött volna.... :'(



2014. márc. 1. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot te így látod 16 évesen .Hogy a szüleid miért így döntöttek,annak oka is lehet,sőt van is .Ehhez viszont nekünk,olvasóknak nem lehet közünk .Ha felnősz,te olyan helyet választasz magadnak,ami teszik,akár irtt ezen a helyen is .
2014. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!