Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha édesapámat...

Mit tegyek ha édesapámat teljesen beszippantotta a facebook?

Figyelt kérdés

Egész nap vicces videókat néz, meg mindent megoszt, ami lehet hogy mást nem is érdekel, sőt... Hozzá se lehet szólni, mert teljesen elvonja a figyelmét, ha pedig belenyúlnék a fiókjába, biztos észre venné.

(Egyébként 60 fölötti)



2019. febr. 21. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ne kövesd (követést le lehet állítani, ismerősök közül ahhoz nem kell törölni).

Egyébként lehet szóban nem tudod meggyőzni, hogy ne tegye...

2019. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem azzal van a bajom, hogy a családdal nem tud kommunikálni, mert állandóan a facebookot nyomja, és láthatóan "elbutítja", mert nem arra használja amire eredetileg kitalálták (kapcsolattartás), hanem minden szutyok videót megnéz, megoszt.
2019. febr. 21. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ő dolga, ő élete, ő felelőssége.


Felajánlhatod a segítségedet, ha úgy látod, rossz hatással van rá, de ha nem fogadja el, akkor nem tudsz semmit tenni. Maximum unfollow, ahogy más is mondta.

2019. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
65%
A fater trendinek akar tűnni. Regizd be Tinderre és Instára is.
2019. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyre jobb ötletek :D
2019. febr. 22. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyum is ilyen basszus. Én letöröltem magam facebookról, ő meg beszopódott. Ráadásul piszkál, hogy én miért nem vagyok fent, mert akkor lájkolhatnám a fotóit. Azóta a férjemet piszkálja a lájkokkal de ő kiröhögi xD
2019. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A facebook/insta stb. ugyanolyan függőséget alakít ki, mint az alkohol (ahol szintén nem az a gond, ha heti/havi 1-szer elmész sörözni, hanem ha más rovására megy).


A leszokást általában a függő padlóra kerülése tudja kiváltani vagy egy meghatározó élmény. Sajnos sok mindent nem tudsz csinálni, keress szakembert, aki segít feldolgozni, hogy függő van a családban.

2019. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te csak hallgass, az én Anyám 65 éves és ha meglát chaten este tíz után, rám ír, hogy miért nem alszom még, hiszen reggel munka van!?

Úgy érzem magam, mint mikor kisiskolás voltam 😀

2019. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az internet kapcsolatot megbuherálhatnád egy kicsit.
2019. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!