Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeret édesanyám úgy...

Nem szeret édesanyám úgy érzem. Mit tehetnek, hogy picit jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon önállósodni meg nem tudok, pánikbeteg vagyok, meleg is. Stb nyilván én is tudom h velem sem könnyű , de miért utal ennyire? Próbálok megfelelni a hibaim ellenére, nyilván majd szeretnek önállósodni valahogy, csak meg nem tudok így elég nehéz nekem (nem sajnáltatni akarom magam, aki tudja milyen ez a betegseg az érti miről beszélek.)

2019. márc. 3. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a melegség az oka. :(
2019. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogadja el,hogy meleg vagy (szerintem).
2019. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell menni. Ne akarj megfelelni, csak a saját mércéddel mérj. Senkivel nem könnyű, az anyukáddal sem, veled sem nehezebb, mint bárki mással. Igyekezzél önállósodni, olyan munkát keresni, amivel legalább 150 ezret megkeresel és legalább egy szobát bérelni. Akkor majd meglátod, hogy képes vagy az önálló életre.
2019. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem tudsz önállósodni, mert meleg vagy? WTF? XD
2019. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szoktál anyukáddal leülni,és beszélgetni?

Szerintem mindenképpen kellene egy nagy beszélgetést tartanotok,mert lehet hogy a kommunikáció hiányában érzed azt hogy nem szeret édesanyád.Próbáld neki azt sugallni,hogy attól hogy meleg vagy(mert szerintem nem a pánikbetegség miatt van a probléma)ugyan az az ember vagy,és te nem szeretnél vele rossz viszonyt,mert szereted!

Mivel nem ismerem édesanyád,nem tudhatom hogy mivel/hogyan érezteti az “utálatot”.Ha a(z)(őszinte)beszélgetés nem segítene,érdemes lenne szakembert felkeresni.

2019. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abból ered a pánikbetegséged, hogy anyád nem szeret? Vagy más oka van?
2019. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!