Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt valakinek tapasztalata a...

Karolin22 kérdése:

Volt valakinek tapasztalata a negatív 0% apasági dns vizsgálattal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy 0% az eredmény, az apaság ki van zárva és hogyan viseltétek el...

És történhet e olyasmi hogy kizárják az igazi apát? vagyis hogy hiba következik be..



2019. márc. 25. 12:20
 1/9 anonim válasza:
81%

"És történhet e olyasmi hogy kizárják az igazi apát? vagyis hogy hiba következik be.."


Nem nem lehet hiba, ilyennel kár áltatni magad. Esetleg, ha a minta mástól származik...


Kár ilyennel vigasztalni kagadat, vagy bárkit.


Bár a nevedből kiveszem, hogy csaj vagy. Szerintem gáz, ha nem tudod, ki az apa... De komolyan, pedig megértő, szabadszellemű vagyok, de ez a nőre nézve...

2019. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát épeszű nő nem indít apasagi pert, ha nem biztos benne, hogy ki az apa.... Ha pedig az az apa, akit beperelt, a vizsgálat nem lehet 0%
2019. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Mi ez a dns mánia nálad? Ez már a 3. Kérdésed a témában.


A dns vizsgálatnál hiba nincs, ha az eredmény 0% nem ő az apa.

2019. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy benne biztos, hogy ki az édesapád?

Vagy a te gyerekedről van szó? Nem tudod, ki az apja?

2019. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Mit hogyan viseltünk el? Tényleg nem lehet érteni a helyzetet, hogy ki kérte, miért, és kinek kell elviselnie az eredményt.

Hiba ilyen esetben nincs. A 0% elég egyértelmű eredmény.

2019. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
De gáz egy csaj vagy, azt sem tudod ki az apja a gyereknek. Remélem erre még rá fázol!
2019. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Elég egyértelműnek tűnik. Szerencsére nem tudok tanácsot adni, hogy viseltem, mert nem volt ilyenben részem. Két lányom van, tudom, hogy ki az apa. De olyan zavarosan írsz, hiába női nickneved van, hogy nálam sem egyértelmű, te ki vagy a történetben...
2019. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól értelmezem a kérdést, a kérdezö az, aki eddig az apának tartotta magát és most kiderült, hogy mégsem.
2019. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár nem az volt a kérdés hogy férfi-e vagyok vagy nő, köszönöm a megértést és a válaszokat..
2019. márc. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!