Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha szüleim...

Mit lehet tenni ha szüleim nem engednek másik iskolába?

Figyelt kérdés
Szóval annyi röviden, hogy sportolok és az az álmom hogy ebből éljek meg. 9.-es vagyok most kaptam lehetőséget egy csapattól ahol 1.osztályban versenyezhetnék, de 1 dolog meggátol:a szüleim. Anyám és apám már rég elváltak, apámat nem érdekeltem soha így rá nem számíthatok anyám és a nevelőapám viszont nem engedik hogy oda menjek suliba pedig mindössze 30km-re lenne(de tömegközlekedéssel nem lehet eljutni oda napi 2 edzéssel, így maradna a koli) azt pedig nem hajlandó fizetni(pedig bőségesen megtehetné). Mondtam neki hogyha kell én az utcán is élek vagy elmegyek mellette diákmunkázni vagy másik családtagtól kérek pénzt, erre már azt mondta hogy ingyen sem mehetek. Mit tegyek? Nem akarom hagyni hogy az álmaim mások miatt ne válhassanak valóra, de nem tudom mit kéne tennem. Mondjuk nagymamámat megkérni hogy vegyen a gyámsága alá és ha ezt én is akarom és ezen kívül is tudunk anyám ellen okokat mondani akkor engedik hogy mamám legyen a gyámom? Vagy ez milyen folyamat? Hogyha a gyámom pedig nem lehet más akkor milyen megoldás létezik erre a problémára?
2019. ápr. 6. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj a mostani edződdel és a másik csapat edzőjével (vagy aki megkeresett), hogy segítsenek beszélni a szülőkkel.

Melyil csapatról van szó?

Én is kéziztem egyebként és ez az életkor amiben most vagy NAGYON meghatározó a jövőd szempontjából. Itt nem lehet éveket várni!!

2019. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

# 1


Ennyi hülyeséget írni egy kommentben művészet..


Már hogy ne lehetne sportból megélni? Természetesen nagyon nehéz arra a szintre eljutni és sokaknak nem sikerül, de így ahogy leírod nettó hülyeség. Az meg aztán pláne hogy sportolgass aztán majd felnőttként eldöntöd hogy sportoló akarsz-e lenni. Ja, pont így működik.

2019. ápr. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!