Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha tudják, hogy “hazudok”,...

Ha tudják, hogy “hazudok”, akkor miért kérdeznek tőlem bármit is?

Figyelt kérdés

Nap mint nap ezen van a vita: miért nem megyek dolgozni mint megállapodás alapján, otthon csak ...., de segítek, ha van valamit segíteni otthon, de mindig a rohadt munkát mondják. Nem arról van szó, hogy nem akarok menni dolgozni. Most jött ajánlat Tescóba, és valamilyen gyárba. Tescóban nem fizettek ki rendesen, becsaptak, a gyári munkában 3€/órabért kínálnak. Dolgoztam autógyárban, ott 4€/órabért kínáltak, most sajnos oda nem keresnek mint megállapodás alapján.


Most jóformán nincs pénzem is annyi, mert átmentem új bankba, és még nem jött át a pénz az új számlámra. Úgyhogy amit kaptam lagzira, abból vettem ki pénzt, legyen valami nálam.


Azt mondják, hogy az nem létezik, hogy nincs munka. Mondom van Tescóban ahova nem megyek, és egy gyárban ahol 3€/órabért kínálnak amit kevésnek tartom. Hogy mire csinálod az érettségit? Valamire fogod vinni? Már réges-régen dolgozhatnál, csak te nem akarsz. Akarok dolgozni!!!

Hogy ez lesz július 1. is? Hogy kibsznak a házból. Ki mondta, hogy nem fogok dolgozni július 1.? Én azon leszek, hogy minnél előbb beléphessek munkába.


Mindig másokkal törődnek, ez jár ide dolgozni, amaz, és engemet lenéznek máskik előtt, hogy ilyen erős férfi, és nem megy dolgozni. Vannak olyanok akik nem mennek dolgozni és arra egy büdös szót nem mondanak. Én tudom, hogy a legjobbat akarják nekem, de ha kipróbáltam a Tescóban nem tetszett, nem fogok visszamenni. Aztán az anyukám felhívja az ügynökséget, hogy hogyan hogy nincs munka. És így lenéz máskik előtt.

Gondolkodom, hogy elmennék messzebbre dolgozni, és ott aludnék. Megérné?


Mit tegyek szerintetek? Én ezt már nem bírom, kivagyok tisztára.


2019. ápr. 9. 08:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromira fárasztó, hogy ezredjére teszed fel ugyanazt a kérdést.

Az elején még sajnáltalak, de kezdem azt hinni, igaza van a szüleidnek.


Amúgy meg: a 3 eurós órabér pont hárommal több, mint amennyit most keresel. Amíg nem találsz jobbat, nyugodtan csinálhatod.

2019. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Ismerős kérdés, érdekes módon most hiba nélkül...
2019. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
08:33 Köszönöm szépen!
2019. ápr. 9. 08:46
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Én a szüleid helyében nem kérdezgetnélek, hanem közölném, hoyg egy hónapod van elköltözni, és akkor egyszerüen kizárnálak a lakásból, úgy élsz meg, ahogy akarsz!
2019. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
09:17 És miért is? Azért mert nem szeretnék rabszolga lenni?
2019. ápr. 9. 09:19
 6/44 anonim ***** válasza:
83%
Vokt már. Most is uncsi, hogy ugyanazt hajtod. Mellesleg ha külföldön élsz, és azért írsz €-ban, akkor nagyon gáz es hazudsz, mert ott mindig, mindenhol van munka. Ha csak villogsz és a magyarországi 1000 forintos munkabér derogál, akkor csak csupán lusta, munkakerülő vagy. Kivágnálak, mint macskát szarni.
2019. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%

"09:17 És miért is? Azért mert nem szeretnék rabszolga lenni?"


Igen, mert így meg élösdökö vagy, akit a szüleid - érthetö módon -, nem akarnak eltartani.

2019. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
😃 figyelj te engem ne oktass! Én elmondtam hogyan van az egész. VAN MUNKA ÁLLANDÓ MUNKA ÉS NEM DIÁKOK SZÁMÁRA. Érettségi évben vagyok, rosszul mennek az éveim egészségügyi problémák végett.
2019. ápr. 9. 09:33
 9/44 anonim ***** válasza:
89%

"Mit tegyek szerintetek?"


Húzzál el dolgozni oda ahova felvesznek tökmindegy mennyit keresel, legalább addig míg nincs jobb.


Szerinted a takarítónők szeretnek szaros wc-t sikálni 600 ftos órabérért?


Baromira nem, de csinálják, mert éhen halni még szarabb.

2019. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
09:31: Azt mondták próbáljam meg, kipróbáltam, nem tetszett. Miről beszélünk? Becsaptak, nem fizettek ki rendesen, és én még menyjek oda dolgozni? Normális vagy? Te mennél (15€ egy napra) dolgozni? Csak menyjek? A pénzt is kell nézni, és hogy hogyan bánnak veled!
2019. ápr. 9. 09:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!