Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem jövök ki jól anyámmal, mi...

Nem jövök ki jól anyámmal, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem szidni akarom anyámat, csak elmondom a dolgokat a saját szemszögemből.

Gyerekkoromba is mindig apás voltam, de akkor még viszonylag normálisan foglalkozott velem.

Most néha nem főz, nem mos (volt hogy nem mentem iskolába, mert nem volt mibe), és engem meg apámat hibáztatja érte. Engem rengetegszer mond el mindennek, nem vagyok normális, hogy lehet ilyen gyereke, stb.

Tavaly megtudtam, hogy megcsalja apámat. Tudom, nem normális dolog, de hallottam ahogy a konyhába suttognak a barátnőjével, és hallgatóztam. Nem kell kioktatás, tudom, hogy rossz dolog volt.

Folyton hangoztatja, hogy ha a nő csalja meg a férfit, az teljesen normális.

Minden hétvégén bulikba jár, tavaly volt hogy szintúgy semmit nem csinált vasárnap, mert nem bírt felkelni, annyira másnapos volt.

Valahogy meg akarom érteni, miért csinálja ezt, igaz, hogy korai gyerek voltam, de ez ok lehet erre?


2019. ápr. 13. 14:08
 1/7 Banna97 ***** válasza:
11%

Sajnos ez nagyon sok okbol fakadhat.

Sokminden lehet,de csak feltetelezesek.

Lehet,hogy apukad es kozte tortent valami,ami miatt igy kezdett el viselkedni veled/veletek.


Az is lehet,hogy egyszeruen csak most jott ra,hogy a fiatalkora elveszett,elni szeretne. Sok szulonel van igy mostanaban sajnos.


Nem akaron elitelni,hiszen nem ismerem az edesanyadat,de hamar gyereke van akkor vannak bizonyos kotelessegei. Szoval ez a masnapossag stb amit irtal,nalam tul megy minden hataron.


En is voltam ilyen helyzetbe az anyukammal,ha gondolod nyugodtan irt privatba,szivesen beszelgetek veled errol,ha segit:)!

2019. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%

Mi az, hogy nem mentél iskolába, mert nem mosta ki a ruháid? xDDDD Nem tudod Önállósítani magad? Nem akarok bunkőnak tűnni, de úgy teszel, mintha Te lennél az áldozat. Valamikor fel kell nőnöd, mert nem támaszkodhatsz örökké az anyádra.

Az meg, hogy ha a nő csalja meg a férfit.. közel nem normális. Nem normális megcsalni a másikat, de erről édesanyádnak is jó lenne egy felvilágosítás.

Amit tanácsolni tudok, hogy önállósítsd magad. Plusz; ne hibáztasd magad! "Igaz, hogy korai gyerek voltam". Anyád fejében van a gond, nem a tiédben.

2019. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig kimosta egészen addig, reggel hatkor tudtam meg, hoy elfelejtette..
2019. ápr. 13. 16:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2019. ápr. 13. 16:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, azóta már szoktam magam mosni, mert többször fordul elő
2019. ápr. 13. 16:35
 6/7 A kérdező kommentje:
ps: tudom, kicsit sokat írok, de nehezen fogalmazok:D Szóval viszonylag önálló vagyok már, kollégista is voltam de sajnos csak fél évig. Ezek már nem is zavarnak annyira, a kaját is megoldom, ha "elfejt főzni", csak a beszólogatás, meg hogy kitudja mit csinál a bulikba..
2019. ápr. 13. 16:42
 7/7 anonim válasza:
56%

Megint a #2 válaszoló vagyok


Jobb is, ha önállósodsz.. Ne függj tőle.

Ne vedd magadra, amiket mond. Hagyd, hogy elmenjenek a füled mellett a sértő szavak, és Tudom, hogy nem olyan könnyű ez.

Az meg, hogy mit csinál, az ő dolga. De Te ne legyél olyan, mint ő. Legyél különb.

Kitartást!

2019. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!