Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg a lányom,...

Hogy győzzem meg a lányom, hogy szakítson az arab nemzetiségű barátjával?

Figyelt kérdés
A férfi láthatóan csak kihasználja. Nős és gyerekei is vannak, a lányomnak azt hazudja hogy elválik érte. A lányom mindent elhisz neki. Hiába próbálok rá hatni, egyre inkább kifordul magából. Most már se velem se az apjával nem akar beszélni. Hogy térítsem észhez?
2019. máj. 15. 11:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4%
Sehogy! Tagadd ki minél előbb!
2019. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem csőbe kellene húzni azt az arab palit, aztán lefotózni, levideózni a megcsalást.


Bérelj fel egy fullos prostit, hogy nyomuljon az arabra, aztán ha az mégis hűséges marad a lányodhoz, akkor átment a rostán, ha meg nem és a bizonyítékok alapján észhez tér a lányod, akkor is csak nyertél vele.


Szerintem egy szerelmes nőt pusztán rábeszéléssel nem lehet megtéríteni. De az tuti, hogy minél jobban tiltod, annál jobban ellened fog fordulni a lányod.

2019. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem lennék képes a saját lányomat ilyen aljas módszerekkel kiábrándítani, mint prostit küldeni a palijára! Milyen emberek írkálnak ide, te jó ég! Kitagadni?? Aki ilyet ír, nincs gyereke, vagy rohadtul nincs közöttük szeretet.

Üljetek le, mond el a félelmeidet, az érveidet és utána döntsön a lányod. Felnőtt ember, megfogja tapasztalni a rosszat is, ami által erősödni fog, nem tudod mindentől megvédeni. El kell fogadni a döntését, az ő élete. Hány művész, tudós veszett már volna oda, ha a szüleire hallgat és nem a saját feje után megy!

2019. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Saját hibajából kell tanulnia en is abból tanultam csak...
2019. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%
Vedd meg neki ajándékba a Lányom nélkül soha című könyvet. Vagy nézzétek meg filmen!
2019. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a baj, hogy arab (bármit mondjanak is a lányomnélkülsohából PhD-zett arabszakértők), hanem az "érted elválok" szöveg. Magyar férfinak elhinné ezt a lányod? Mert ha abban az esetben több esze lenne, akkor most se szédítse el a szép szemű arab pasi. Egyébként nem valószínű, hogy elválik tőle, mert a gyerekei anyját akkor is tiszteli, ha nem szereti. A lányod 100%, hogy második feleség lesz. Így is bele akar menni? (Ismertem olyan nőt, aki vállalta és boldogan él a férfival meg a másik feleségével, de nála nem eleve hazudozással kezdte.)
2019. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Azért elképesztő mennyi rasszista ember van, aki meghallja h arab és egyből megy a majd beöltöztet, megver stb. Az én édesapám szír és semmi pénzért le nem cserélném semmilyen más nemzetiségű emberre. Soha semmilyen hátrányát nem éreztem sem én, sem az öcsém, sem anyum annak, h apa arab. Mindent megtett és megtesz értünk, tiszteli anyát és nem “háziállatként” tekint ra, mint itt egyesek emlegették! Soha nem kellett felvennünk semmilyen ruhat, csadort semmit, még akkor sem mikor kimentünk a szülőhazájába, ahol ugyebár mindenki arab. Felfogta és tiszteletben tartotta, h mi itt születtünk Európában és nem várt el tőlünk olyat, amit mi nem akartunk.

Általa elég sok arab ismerősünk van, mindehyik tisztességes, dolgozó ember, átlagos, normális, boldog házasságban. Szóval nem kell csípőből mindenkit elítélni, csak azért mert arab! Mert magyarok között is bőven akad olyan, aki cselédnek tekinti a feleséget, füle botját nem mozdítja. Ugyanúgy vannak bántalmazó, erőszakos egyedek köztük is.

A probléma itt azzal van, hogy egy olyan férfiról van szó, akinek felesége és gyerekei vannak! Na ez probléma. Tiltani teljesen felesegesen tiltanad, majd rájön magátol, hogy ennek így nincs értelme. Nagyon kevés férfi hagyja el valóban a családját egy másik nő miatt, akinek néha flörtölget..

2019. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
97%
Milyen nemzetiségű azon belül, hogy arab? Egyiptomi, szír, marokkói, vagy milyen? Városi vagy vidéki családból? Mennyire vallásos? Nem minden arab egyforma, ezek alapján jobban meg lehet tippelni.
2019. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
#19 nekem nem apám arab, hanem a munkatársam, cimborám. Így volt "szerencsém" látni, hogy hogyan él. Azokat a dolgokat is, amikről a családja nem tudott.
2019. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

Igazából a történetben a legkevesebb az, hogy arab. Nős, gyerekei vannak. Mi a fészkes fenét képzelt a lányod, mi lesz ebből? Ha tegyük fel elvàlna, mi a garancia, hogy a lányod után nem jön egy jobb, fiatalabb?


Az arab persze szintén aggasztó, sok pontban eltér a kultúránk. Nem a bőrszìn a lényeg, ahogy a kedves utolsó rasszista hozzászòlò írta.

Az arabok sok esetben természetesnek veszik, hogy több feleségük és szeretőjük van. A családuk nő tagjait òvjàk, de a saját hasznàlàsú nőket semmibe nem nézik, alacsonyabb rangú ott egy nő és szabad akarata nem feltétlenül van.

Aki így nőtt fel, az Európában is így fog gondolkozni.

Egyébként az égvilágon semmit nem tehetsz, majd magától ràjön remélhetőleg, hogy ennek nincs értelme. Nem kaphatott túl erős erkölcsi nevelést, ha a feleség és a gyerek nem zavarta a kezdetek óta.

2019. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!