Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha a családotok...

Mit tennétek, ha a családotok azt mondaná, hogy a karriereteket építsétek és ne legyen párkapcsolatotok vagy csak ilyen ritkán összejárós maximum? Családban, házasságban pedig legalább még minimum 5-6 évig ne is gondolkodjatok? 27 N

Figyelt kérdés
Szerintük pedig bármikor lehet párt találni később is

2019. máj. 29. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetném őket. Az én életem, én határozom meg, mit teszek, nem ők. Nem tetszik? Hát, van ilyen...
2019. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnám amit akarok. Rég kinőttem a taknyos kölök korból, amikor még érdekelt hogy mit akarnak rám kényszeríteni...
2019. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen marhára nem érdekelné, hogy mit terveznék az én életemmel.
2019. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldönteni,hogy a te számodra mi a legfontosabb!

Biztosan ismered önmagad,a karrier vagy a család mellett döntesz. Vannak szerencsés emberek akik,mindkettőt tudjàk egyszerre vinni,de ez nagyon ritka,ha minden egybevág.

2019. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldönteni, hogy mit kezdesz az életeddel; éld, ahogy neked jó, csak egy van belőle!

Az ilyen tanácsok mögött általában egy megkeseredett ember áll, aki csak jót akar, pl. hogy tanulj a hibájából. Nem jött be neki a nagy családosdi, úgy látja, hogy jobban járt volna, ha lehorgonyzás és szaporodás helyett inkább a munkájára koncentrál, és nem vállal ilyen kötöttségeket, mert vsz. rosszul választott/elég lett volna egy gyerek vagy egy sem, stb. De ezeket kezeld fenntartással. Egy megfelelő társ mellett is lehetsz önmagad, és nem kell megalkudnod, meg rossz kompromisszumokat kötnöd, ill. a tanácsokat osztogatók sem tudhatják, hogy fordított esetben hogyan alakul az életük.

2019. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném, hogy megmondanám nekik, hogy köszönöm szépen a kéretlen tanácsot, de az én életem, én döntöm el mikor kivel ismerkedek és mikor házasodok.
2019. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám dettó ilyen.Annak örülne ha körülötte lennénk.valszeg te anyád is ezért mondta ezt,mert azt szeretné ha ottmaradnál.Ha találnál valakit gondolom neki sem lenne jó senki,mert veszélyezteti azt,hogy te ott maradj,és vele legyél vele foglalkozz.
2019. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fulemen be,masikon ki.Azt csinalsz amit te akarsz a te eleted neked kell elned,te tudod mit akarsz.Ha oket zavarja az o problemajuk.Nem kell megfelelned senkinek.Miert is kene? Hadd mondjak,de ugyis ugy csinald ahogy te akarod es nem ahogy ok akarjak
2019. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember azt tesz amit akar, ne szóljon bele más az életébe.
2019. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kérdezném tőlük:

"Megmutassam, hol nyalhatjátok ki?"

2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!