Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezt hogyan mondjam el...

Most ezt hogyan mondjam el Anyának?

Figyelt kérdés
Harmadikos gimnazista lány vagyok. 4-re álltam németből. Az utolsó két házi feladatomat azonban nem készítettem el, így kaptam két egyest. A tanárom azt mondta, hogy nem adja meg a 4-t év végén. Az osztályozókonferencia kedden lesz és akkor nem lesz németünk.

2019. jún. 9. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy ide leírtad.
2019. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyél már életképtelen!
2019. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
"anya, lusta voltam ezért szépen lerontottam az átlagom."
2019. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mi van? Félsz a saját anyádtól? Komoly probléma! Az anyák nem azért vannak, hogy féljenek tőlük! Mit csinál veled? Leszid. És?
2019. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Mivel ez a felvételi pontszámításnál már számítani fog, nem fog neki örülni. Simán mondd el neki, hogy mi történt, hogy miért nem csináltad meg a leckét.

(Esetleg a tanárt nem tudod felkeresni kedden az egyik óraközi szünetben, hogy utolsó óra után még gyorsan feleltessen egyet? Ez persze csak akkor működik, ha extra jófej tanárod van és te is megérdemled.)

2019. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy év végi jegy hármas vagy négyes, alig számít valamit továbbtanulás szempontjából. Ez most így sikerült, ez van. Nem fog semmi sem történni.
2019. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Na és miért nem csináltad meg a házifeladatot, nem értél rá, vagy mi? Nem tudtad, hogy egyes jár érte? Csak magadat okolhatod és ne légy megsértve, ha anyukád megszid érte, megérdemled.
2019. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Felelőtlen, kötelesség-elmulasztó vagy. Viseld a következményeit! Az életben is ilyen akarsz lenni?
2019. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így elmondanám, nem történt semmi. Ha normális anyád van, akkor nem csinál belőle nagy ügyet. Ha gimnazista vagy, akkor két idegen nyelvet tanulsz és a jelentkezésnél majd ki lehet választani, hogy melyik nyelvet szeretnéd beszámítani. Ha a másik nyelvből jobb jegyet szereztél, akkor választhatod azt is. Sőt, duplázás is létezik. Valamint valóban nem egy olyan óriási tényező a pontszámításban az az egy darab jegy. Főleg azért nem olyan vészes, mert ez így nem a tudásodat tükrözi, csak annyit jelent, hogy elmulasztottál két feladatot, mert felelőtlen, figyelmetlen, feledékeny, lusta, fáradt voltál vagy akármi. Van ilyen.
2019. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Azok a gonosz válaszolók, akik abban lelik örömüket, hogy az anyja helyett jól leb*sszák a kérdezőt, csak szánnivalók!
2019. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!