Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek? Nekem elegem van...

Mit tehetek? Nekem elegem van az egészből, utálom őket!

Figyelt kérdés
szószerint a szüleim elkényeztették a 2 kisebb testvéremet, naphosszat piszkálnak tanulni nem tudok tőlük ma példáúl az volt a baj hogy letettem a földre (kicsit megszoritottam a kezét) és hozzám vágott egy vizes palackot az édesanyám és még én voltam a köcs*g bunkó hogy ki álok magamért, volt olyan is hogy ketten vertek meg (igen ketten, és már volt kint a családvédelmis, annak úgye mást mondtak és a szüleimre halgatott) már az öngyillkosság is megjárt a fejembe mert én már nem bírom ezt a szenvedést, kérlek segitsetek ?/F

2019. jún. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Napi nyekergő tinifiúcska.
2019. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fenét tanulsz? Mától szünet van, hahó!
2019. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Próbálj leülni a szüleiddel komolyan beszélgetni. Mondd el, hogy mi a baj, javasolj nekik elfogadható megoldási tervet, és a legfontosabb, hogy közben őrizd meg a nyugalmadat és a tárgyilagosságodat, különben nem fognak komolyan venni.

Ha ez nem járható út, akkor próbálj minél kevesebbet otthon lenni, tanulj egy parkban vagy könyvtárban, kerüld a testvéreidet, zárd magadra az ajtódat, hogy elkerüld a konfliktust.

2019. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen miatt öngyilkosság?! Ne röhögtess
2019. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván megbukott a Kérdező magyarból és pótvizsgára készül. Ha ilyen a családi háttér, nem csoda.

Nem írtad, hány éves vagy, de ha 16 fölötti, menj el szerintem dolgozni, s legalább kevésbé gondolsz rá, mert leköt.

2019. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két kisebb tesóm van, és tudom milyen hogy mindig az van hogy a nagy a hibás mindenért. Úgyis nekik lesz ám igazuk, akármit csinálsz. A legegyszerűbb hogy elkerülöd őket. Nem vagy a közelükben, kimész segíteni a ház körül, elmész a barátaiddal amikor csak tudsz, ha elég idős vagy akkor pedig dolgozni. Mivel nem te rontottad el a nevelésüket, nem is neked kell megoldani. Nem egyértelmű hogy fiú vagy lány testvéreid vannak-e, de mindegy, ha valamelyik nekedtámad menj és vedd el a babáját/ autóját stb és mondd meg ha nem hagy békén összetöröd, kidobod a kukába, összefirkálod filccel, ilyesmik. A saját értelmi szintjükön kell megpróbálni hatni rájuk
2019. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!