Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt szerintetek érdemes lenne...

Ezt szerintetek érdemes lenne mondanom anyumnak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, van egy ugyanennyi idős barátom. Van egy ilyen fura mániája hogy anyumat nagyon vonzónak tartja. Ami alapból nem zavar sőt jól is esik. Általában mindent kitárgyalunk anyummal, jó a viszonyunk de ezt valahogy eddig nem mondtam neki féltem hogy "sértő" vagy nem is tudom. Ti mit javasoltok?

2019. jún. 16. 12:03
 1/3 anonim válasza:
93%
Szerintem elmondhatod neki. Csak növeled az önbizalmát, vagy megmosolyogtatod ezzel.:)
2019. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez nem jelent semmit, nekem is van, aki nagyapám lehetne, de valami vonz benne, vagy a huszonéves srácokat is megnézem néha így 30hoz közel. Ez csak fantázia, amíg nem lép semmit az irányába, ettől még szerethet téged. Azért anyudnak ne mondd el szerintem, nehogy félreértse és kellemetlenül érezzétek magatokat emiatt.
2019. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
44%
Szerintem ne mondd el. Lehet, hogy anyudnak jól esne, hogy egy fiatalabb pasi vonzónak találja, de utána szerintem elég ciki lenne, ha egy szobában lennének mondjuk.
2019. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!