Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Első randi helynek hovà...

Első randi helynek hovà érdemes menni? Illetve mitcsináljak hogy mindig legyen mit mondanom?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Úristen... ez biztos nagyon jó randi lesz.
2018. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy izgalmas programot keressetek, amit mindketten szerettek. Például most alkalmas erre a korcsolyázás, de egy kalandpark is jó ötlet lehet. Így egyszerre több oldalát ismeritek meg a másiknak.

Szóval valami mozgalmas legyen, akkor lesz téma is.

2018. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozi, séta a természetben, városnézés...
2018. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a legegyszerűbb beülni valahová (kávézó pl) majd sétálni.


Ha nem vagytok sportosak a korizást hanyagolnám, nem romantikus összetörni magad. A mozi meg szörnyű első randira. 2 órán keresztül ültök kussban. jó utána van miről beszélgetni de akkor is.

2018. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Arról beszélgess ami érdekel és őt is érdekli, kb mindegy is mi az, alakul az. Bevezetésnek meg bármi jó.
2018. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Most hogy már hűvösebb idő van én úgy gondolom hogy egy kis közös séta aztán térjetek be egy kávézóba mondjuk egy forrócsokira vagy hasonlóra :)


Készülj fel témákkal és kérdésekkel, amik foglalkoztatnak a partnereddel kapcsolatban, így nem lesz kínos csend.


Hajrá! 19L

2018. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Mozi, buli meg hasonlókat ne. Először inkább étterem (engem a barátom oda vitt), vagy amit mi lányok nagyon szeretünk: vidd el sétálni. Ha útba esik valami kávézószerűség, beülhettek oda is. De a séta jó, mert úgymond feloldja az embert, meg akár meg is foghatod a kezét. Szeretjük ám a határozott és tökös fiúkat ;)

Ne görcsölj azon, hogy mit fogsz mondani, jó hogy nem írod le egy papírra, hogy “jaj, ezt most mondom, aztán elsütök egy poént, hopp ezt a mondatot kifelejtettem”.. szóval így ne.. csak lazán, irányíts te, te vagy a fiú. Sok sikert :)

17 (pár napon belül 18) / L

2018. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!