Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kupleráj mániások a szüleim...

Kupleráj mániások a szüleim és sokszor itthon tök lusták bármit csinálni, neked is vannak hasonló storitok?

Figyelt kérdés

Szeretem őket, nem erről van szó... Anyám sokat iszik és piál már gyerekorom óta, talán bordenline is van benne mert semmi nem jó neki. Próbálom jobbá tenni őket is.


A házunk úgy néz ki, mint egy putri és hiába csinálok rendet eltelnek a hetek és anyám minden ruháját szétdobálja az asztalon, mert semmit nem talál címszó alatt.


Apám:


Melett úgy nőttem fel, fiam drága ez, drága az, nem kell az. Miért nem elég neked két nadrág nyolcadikba?


Nem mos magára ki, anyával együtt és képes az 1 hetes sárga zoknit is felvenni, meg ő is mindent százfelé hagy. Életben nem láttam a kezében a porszívót.



Mit kritizáltak bennem?


Két éve vettem egy kerót fél áron szinte és sokat utaztam érte, erre megkaptam hülye vagyok és vettem volna inkább egy kismotort.


10 éve vettünk egy suzukit és anyámék arra se vigyáztak teljesen le van amortizálva az is, állandóan én takarítom azt is.


Meg a hozzálásuk is megér egy misét, pl: szomszéd neki jobban megy mert (éjjel nappal dolgozik a srác) Audi 3 milliáért stb. Rohadjon meg mert mennyi embert átvert érte...


Szóval pffejj, már félek mi lesz majd ha én is felújítom a házámat és rendezet lesz az életem, én is köcsög leszek?


2019. júl. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Az én szüleim meg rend- és munkamániások voltak. Nekem meg ebből lett elegem, úgyhogy nálunk kupi van és mindenki bek...hatja.
2019. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
nálunk az ellenkezője volt mindigis.Anyám az orvosnál kötött ki,mert sokszor éjszaka alvás helyett is takarított,pedig nem kellett volna,mert rend volt...A te szüleid amúgy rendkívül igénytelenek,amit szerintem az ital tesz.Álltalában aki iszik annak mindegy mibe van,semmi nem számít,a te eseted is valami hasonló,ezzel a helyzettel amúgy semmit nem fogsz tudni kezdeni,ezen nekik kéne változtatniuk,te maximum megpróbálhatod meggyőzni őket,hogy ez nem jó így.
2019. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Regen az apam alkoholista volt (anyam nem volt)na o is szart a rendre es tisztasagra, felvette a 4-5 napos saros koszos nadragjat csakhogy elmehessen kocsmazni es tejfolos dobozbol kellett innunk mert nem vett egy darab pogarat sem hanem elkoltotte piara. Azota szerencsere mar nem alkoholista es noemalisan tisztan jar es ugyel a rendre, oke ferfi vannak szetszorva dolgai de egy egy targy max. Valoszinu az ital okozza ezt a mindent leszarok dolgot. Hidd el te pont az ellenkezoje leszel, te nem leszel ennyire igenytelen. Mar ha most zavar a rendetlenseg akkor a sajatodban meg jobban meg fogod tartani a rendet. Oket meg jobb ha nem engeded be majd a hazadba. Vigyazz nehogy az legyen a vege ha lesz hazad hogy eladjak a sajatjukat piaert es a nyakadra mennek. Legyel jobb naluk es sok kitartast kivanok. Tudom milyen rossz.
2019. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Poharat*
2019. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Apám amikor részeg volt, behugyozott. Elővette a kanapén vagy ahol volt és csinálta. Egyszer be is sz4rt. Az alsógatyát meg lehúzta a wc-n. Kijöttek a szerelők, megtalálták a dugulás okát...hát, ciki volt.


Anyámmal elváltak, utána anyámmal éltem. 6 voltam.

Ő jó pár évig ivott és bulizott. Akkoriban undorító mocsokság volt otthon. Nekem se volt sok ruhám, mert nem volt rá pénz....de minden hétvégén diszkózni volt.

Én mindig eltakarítottam magam után.

Általános iskolában egyszer el kellett menni erdei táborba. Ez idő alatt anyám a tudtom nélkül beköltözött a szobámba. Amikor hazaértem, szép látvány fogadott. Szemét mindenütt, hangyák, kuka felborítva, kaja maradékok széthordva. Piszkos ruhák.

Kb 2 órát takarítottam mire rend és tisztaság lett.

Idősebb koromba se változott, az ő szobája szemétdomb. Zokniban nem lehetett bemenni mert annyi por meg szemét volt a földön. Cuccai széthányva. Mindig arra fogta, hogy ő dolgozik és nincs ideje.

Volt időszak mikor egy évig munkanélküli volt, akkor se volt nagyobb rend.

A halat a fürdőszobában szokta pucolni, tiszta retek, vér meg pikkely minden utána. A megpucolt halat egy zacskóba rakja csak, utána hűtőbe. Tiszta piszok ott is tőle minden.

Wc-t nem húzza le ha pisil.

Az alutasakos macska kaját kint hagyja a melegen, beköpi a légy. Egyszer beteg is lett tőle szegény macska.

Sepregetni/porszívózni nem szokott.

Cipőben fekszik az ágyra...persze ami kosz van az ágyon, nem a cipőjéről esik le szerinte, hanem a macska hordja fel.

2019. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, meg betétet nem használ csak wc papírt rak oda.

Igénytelenség felső foka.

2019. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi az a keró?
2019. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keró = Lakás szerintem.
2020. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!