Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds itthon magzat...

Angelsounds itthon magzat ultrahang furcsa hangokat hallok? Mintha szélvihar lenne odalent. Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Megvettük ezt az itthoni szív hang Figyelőt, és mivel elég vékony vagyok már a 15.héttől hallottuk a szapora szivverest. Ma 17. hétben vagyok, nagyon erős alhasi görcsöket érzek, már túl vagyok a sokadik magneziumon, a derekam is leszakad, gondoltam ráhallgatok a bébire hogy jól van-e. Megtaláltam, működik a kis szívverése ugyanakkor olyan hangokat hallok mintha egy tornádó pusztítana odalent. De nem ritmikus, néha nagyobb néha kisebb löketek. Hülye kérdés de ez most a baba mozgása, vagy bélgáz, bélmozgás szerintetek? Köszi :)
2019. márc. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a baba mozgása.
2019. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarnál kórházba menni a görcsökkel?!
2019. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, nem, mert megoldódott “csak” egy gyomorrontás... már jobb 👌
2019. márc. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!