Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért meleg mindkét fiam? Ez...

Miért meleg mindkét fiam? Ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
2 fiam van, mindkettő elmúlt húsz éves. Nagyobbik fiamról már 17 éves kora óta tudom hogy meleg, ő vallotta be. Egy kicsit szomorú voltam akkor, de természetesen támogatom mindenben. A másik fiam viszont 2 hónapja jelentette be hogy ő is meleg és van barátja. Ez egy kicsit lesokkolt. Hogy mind két gyerekem meleg. Ennek lehet valami oka? Vagy teljesen véletlen?

2019. júl. 11. 07:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Ha elmúlt 20 éves,nem hiszem,hogy divatból vagy utánzásból csinálná. Ez véletlen lehet.
2019. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván nem véletlen.
2019. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%

Erdekes hogy az elozo tema meg leszbi tesokrol szolt.

Ez nagyon kamu gyanus.

Kedves kerdezo lehet ezekkel a kerdesekkel akarja erzekenyiteni a gyk olvasoit.


De szogezzuk mar le hogy a buzulas nem normalis dolog. Vannak ilyen eltevelyedettek, de nem kell oket dicsfenybe allitani.

Pride? Mire buszke ?

Senki nem kivancsi ra mit csinal a negy fal kozott.

2019. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

4!


A Pride lényege az lenne, hogy ne kelljen titkolnia senkinek, kit szeret, kivel bujik agyba és nyugodtan büszke lehet magára, a párjára mint homoszexuális pont úgy mint egy heteroszexuális. Más kérdés, hogy szerintem egy átlag ember számára pont a Pride az, ami ellenérzését vált ki.


Amúgy meg a homoszexualitás normális, az állatvilágban is előfordul. Semmi gond nincs vele.


Kérdező!


Van iylen. Én egy fiu-lany testvérpárt ismerek, ők is mindketten homoszexuálisok. Csupán a véletlen műve

2019. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
A rasszizmus is elofordul az allatvilagban.
2019. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

^ nem fordul elő az állatoknál, kivéve, ha tanult viselkedés (emberektől), vagy a rossz imrinting miatt (az első, akire rá néz, az az "anya", és nagyritkán az anya nincs ott, és csávóra néz, ill fordítva. de a többi állat kiközösíti, mert NEM NORMÁLIS :) )


Az embereknél is két fajtája van:

mentális (agymosás - tv és egyéb tömegmédia eszköz -, trauma),

hormonális (mindenben van szója, amit az üzletben veszel, a csapvíz tele van női hormonnal, peszticdek amik az állatokat a kihalás szélére viszik, mert tejlesen szétrombolják a hormonháztartást, és büzülnak, a "divatos", szénhidrátdús diéta miatt (csökkenti a tesztoszteron előállítást, a peszticidek miatt az "egészséges" növények és gyümölcsök is rombolnak) stb stb :)


Tények vs libsi agymosott whataboutism.

2019. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%

Én olvastam olyat, hogy egy fiú azért lett meleg, mert ő volt a harmadik fiú a családban, s az anyjának utána olyan baja lett, hogy nem lehetett gyereke. A lényeg az, hogy az a kisfiú úgy nőtt fel, hogy az anya lányruhákba öltöztette és lányruhákba öltöztette.

De genetikai okokat is el tudok képzelni, ha már mindkettő az. Ne légy miatta szomorú! Akkor is a gyermekeid.

2019. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
99%

Állítólag egyes családokban magasabb a melegek aránya,mint másokéban.


Valószínűleg genetikai tényezők is szerepet játszanak ebben.


Lehet a tágabb családotokban is több meleg van,mint egy átlagos családban.

2019. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
7. vagyok. Szóval lányruhákba öltöztette és lánynéven szólította.
2019. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet kérdező, hogy te is meleg vagy?
2019. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!