Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek történt már hasonló?

Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy meleg kérdés,szóval aki elítéli a másságot,az legyen olyan szíves,és hagyja inkább figyelmen kívül a kérdésem,jobb lesz mindkettőnknek! Köszi!


A történetem:


Elmentem ma a TESCO-ba,és megláttam egy nagyon helyes pénztáros fiút. Tényleg valami észbontóan gyönyörű volt,igazából túl szépnek tartottam ahhoz,hogy igaz legyen. Beálltam a sorba,a többi vevőre rá sem nézett,de rám mosolygott,szinte egész végig. Természetesen viszontoztam,és folyton kerestem a tekintetét,ahogy Ő az enyém. Hihetetlen volt,mintha forrt volna a levegő. Nem tudtam hová tenni,szóval inkább visszamentem,másodszorra is,úgy 5 perc múlva. Amikor meglátott,már messziről mosolygott,és amikor sorra kerültem,megkérdezte,hogy nem e lenne kedvem találkozni,miután végzett. (Szerencsére senki sem volt mögöttem.) Perseze minden habozás nélkül igent mondtam,meg is beszéltük a randit.

De én még most sem hiszem el,hogy ilyen szerencsém van :D

Veletek történt már hasonló?

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. dec. 6. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
tanult gyerek lehet, ha pénztáros... :D
2013. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

"Szerencsére senki sem volt mögöttem"


mi történt volna, ha álltak volna mögötted? Lefejeltél volna valakit?

2013. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
1-es baze te síkhülye vagy barátom...
2013. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

jójó tudom a diploma nem jelent semmit. :D


de a hiánya igen LOL

2013. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Kedves" első válaszoló! Tisztelettel közlök egy sajnálatos tényt... Hülye vagy.

Kedves második! :)

Ha álltak volna mögöttem,azért kétlem,hogy akkor is elmert volna hívni. :P

2013. dec. 6. 16:50
 6/21 Költőnő? ***** válasza:
pfűh egyes, te aztán tobzódsz az emberi értékekben :)
2013. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

:/ irigy vagyok :P bár velem is történne ilyen :D

Írd majd le a fejleményeket :D

2013. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze,le fogom írni! :D
2013. dec. 6. 17:03
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, csak fordítva volt.

Régen, kölyök koromban találkoztam vele, kedves aranyos emlékem volt róla, de 10év múlva, most idén megláttam társkeresőn, fel is vettem vele a kapcsolatot, de no komment, mert ő csak "nemi kalandokra vágyik".. ennyi :(

2013. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 ftf1983 ***** válasza:
A Tescoban sok meleg dolgozik. És jó pár kasszás amúgy diákként dolgozik. De az ilyen nem ritka. Én is szedtem már fel tescosat, de egyéb üzletből is szedtem már fel srácokat.
2013. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!