Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 7 hónapos a kislányom, Szákíto...

7 hónapos a kislányom, Szákítottam az élet társammal. (Aki a vér szerinti apa) Elviheti tőlem hétvégén? Akár erőszakkal?

Figyelt kérdés

4 és fél éven átt voltunk együtt a párommal, 7 hónapja született egy kislányunk.

A kapcsolatunkrol annyit hogy, nagyon jó szeressük egymást, mindent meg beszélünk. De a szüleivel nem jövök ki valahogy, se a testvéreivel...

Mikor nem laktam ott akkor is anyosomm sokszor meg alázott egy szó nélkül érthetetlen dolgok miatt pld azért köpött le amiért sütöttem a tojást, és a zsír kifröcsent a gázra le töröltem a gázt, este volt már és egy két pötty ami észre semmit vehető volt rajta marad..

A testvére pld mostam a ruháinkat oda rakta a gatyáját ami spermás volt...

Utána az ágy belijét és amiért nem volt időbe kimosva ezért vergödött ( nem mostam ki neki)...

Aposom az én apámal dolgozott és kilökette saját munkájából apámat hogy az övé legyen a munka ezért aposomnak állt feljebb a családomat lehordta mindenek...

Az is bajuk volt ha én átt mentem a szüleimhez, látogatóba pedig 20 percre lakunk egymástól.

7 hónapig laktam ott. De most egy hete a szüleimnél lakom, a párom soha nem ált ki melletem és én tűrtem érte annyira szeretem... nagyon sok dolog van amit nem írtam le amivel engem megbantotak mert irhatnám azt a sok mindent egy életig...

Most akadt az a gond hogy a tesóm hülyesegből aki lélegeztető gépen van 25 százalékban oxigén hiányt kapott az agya, írt a családjának nekem is hogy ő a párom nője...

Ebből lazadtak annyira fel hogy kilöktek a testvére is .

A páromnak ez nem tetszik és az se hogy én ott hagyom mindig őt ha ilyen problémák vannak.

Ezért nem akar velem lenni , pedig van arbérlet minden.

A kislányunkat pedig 7 hónaposan 2 hetente elakarja vinni péntek estétől vasárnap esteig. Mert ő úgy döntött.

És félek hogy nem hozzá vissza szerintetek mi tévő legyek? Igaza van hogy nem akar velem lenni?


Bocsi a helyesirasért

Annyi gond van a fejemben hogy nem tudok most ilyenre oda figyelni. :(



#gyerek #család #anyós #após #élet tarsi kapcsolat
2019. júl. 18. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mi a lóf_asz bajod van? Érti valaki ezt a sok szart?
2019. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Jobb ha a konkret kerdesre valaszolok...

Nem viheti el ha jol tudom 3 eves koraig csak meglatogatja a te jelenletedben.De az van hogy ezt birosag kell ki mondja.Ha nincs meg,akkor bizony igen.

2019. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
He??
2019. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Én addig olvastam g szeressük XD
2019. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok össze vissza írtam a lényeg az hogy a párom csaladja eleg sokszor bántott engem a párom nem ált ki értem soha most szét váltunk és a gyereket akarja minden két hétben péntektől vasárnapig...
2019. júl. 18. 22:45
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Számomra nagyon is érthető. Van egy anya,akit állandóan megalázott a párja családja,viszont ő nem állt ki mellette. Na most itt csak azt lehet olvasni,hogy ilyen helyzetben ne hagyd magad,nincs töke az embernek,válj el. Ő ezt meg lépte. Minden elismerésem.

A kérdéshez pedig: menj bíróságra ahol szabályozni fogják a látogatást. Abban igaza van az egyik válaszoló nak,hogy 3 éves korig nem kell odaadod úgy. hogy

2019. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Számomra nagyon is érthető. Van egy anya,akit állandóan megalázott a párja családja,viszont ő nem állt ki mellette. Na most itt csak azt lehet olvasni,hogy ilyen helyzetben ne hagyd magad,nincs töke az embernek,válj el. Ő ezt meg lépte. Minden elismerésem.

A kérdéshez pedig: menj bíróságra ahol szabályozni fogják a látogatást. Abban igaza van az egyik válaszoló nak,hogy 3 éves korig nem kell odaadod úgy. hogy te nem vagy ott.

Gondolom inkább az a gond,hogy elviszi a családjához,akik rosszul bántak veled.

2019. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se viheti el még ha ilyen pici. Viszont a jövőben engedd hogy elvigye ne vetítsd ki a te sérelmeidet a gyerekre (ha csak nem veszélyes a szituáció bár itt nem annak néz ki)
2019. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Fenyeget a volt párom hogy a rendőrt kihívja rám ha nem adom oda hogy elvigye a lakcímük meg oda van jelentve nem ide ahol most vagyunk (szüleimnél).

Bármire képesek undorító emberek...

2019. júl. 18. 23:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy ezt mondom, de hogy lehet az hogy soha sem állt ki a párod melletted 4 és fél éven keresztül és te így is be vállaltál egy gyermeket, ez butaság volt, az ilyen embert el kellet volna minél előbb hagynod,ezt csak azért írtam le hátha a jövőben olyan is olvassa ezt a kérdést akinek jól fog jönni és nem csinál butaságot,de ez már a múlt, amit nem lehet meg változtatni, javaslok egy ügyvédet, lehet hogy pénzbe kerül de egyszer vagy kétszer megéri rá szánni azt, ha jót szeretnél a gyermekednek, sajnos az anyós teljesen ellened nevelné a gyermeked.

Kitartás.

21F

2019. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!