Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állítsam le a nővérem...

Hogyan állítsam le a nővérem beképzelt pasiját?

Figyelt kérdés
Akárhányszor családi összejövetel van mindig azzal henceg, hogy nem tud mit kezdeni azzal jó pár autóval ami van neki, meg hogy vezetőként milyen jól keres. Pontosan tudja, hogy jóval szegényebb vagyok nála, meg csak egyszerű irodai melós vagyok. Pedig kértem is már nem egyszer, hogy hagyja abba a hencegést mert szarul esik. Arra pedig az volt a válasza, hogy valaki gazdagnak születik valaki meg nem....
2019. júl. 27. 16:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
kimaradt , hogy 25/F vagyok.
2019. júl. 27. 16:43
 2/19 Kekszbot válasza:
70%
Keverj le neki egyet :D. Egyébként ha lehetséges akkor kerüld őket. Ha meg nem akkor beszélj a nővéreddel arról hogy beszéljen a pasijával mert ez így nem okés.
2019. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Sajna, a jómóddal nem mindig jár együtt az intelligencia. A srácnak is valószínűleg több a pénze, mint az esze. De magasról lehet nagyot esni!
2019. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
72%
3-as válaszolóval értek egyet!
2019. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom ez miert zavar teged marmint oke h a csavo egy hencegos alak (senki se kedveli az ilyen emberek tarsasagat) de ez teged moert bant?
2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elengedni a füled mellett, hogy ne váltson ki semmmilyen érzelmeket belőled. Szerintem meg vagy győződve arról, hogy 100% neked szól a hencegés, bántani akar, de ez nem biztos, hogy így van, lehet bármikor bárhol előadja magát.
2019. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Észt és empátiát pénzért nem tud venni sajnos.Hagyd figyelmen kívül,ha azta látja,hogy senki nem foglalkozik vele akkor abba fogja hagyni.Amikor elkezd beszélni ezekről a dolgokról,keresd másnak a társaságát.Illetve a nővéredtől finoman megkérdezheted,hogy ő ezt,hogy bírja elviselni..Hátha leesik neki a tantusz.
2019. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Nyakánál fogva félrehúznám, és felnyomnám a plafonig, utána a legtöbbje hirtelen megjavul.
2019. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Mindig lesznek olyanok akiknek jobban megy tőled

És olyanok is akiknek rosszabbul

Enged el a témát ne foglalkozz vele minthogy emiatt érzed magad rosszul !!!

2019. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rendben próbálom ignorálni mikor ilyen, sajnos a családi összejöveteleket nem tudom elkerülni annyit ki kell bírnom néha.
2019. júl. 27. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!