Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a húgom beképzel...

Mit csináljak a húgom beképzelt párjával?

Figyelt kérdés

Alig akar köszönni nekem, ha valami családi összejövetel van. Múltkor mikor szereltem a kertben a fűkaszát és csak 5 percre lett volna szükségem a segítségére annyit, mondott, hogy ő csak irányítani szereti az embereket meg a saját vállalkozásába is ezt csinálja..


Továbbá mindig érezteti velem azt , hogy ő mennyivel gazdagabb én meg átlagos szegény ember vagyok mellette.

Már ráz a hideg mikor tudom , hogy valami kötelező családi eseményre menni kell. Mert ott meg mindenki előtt a normális udvarias férfit játssza..


26/F


2019. jún. 27. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ignoráld, csinálj úgy, mintha nem is létezne.

Értsd eszéhez a viselkedését. Mást nem nagyon tudsz.

2019. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Szia. Szerintem simán csak ellenséget lát benned. A barátnője báttya vagy és nyilván több közöd van a lányhoz mint neki ezért te vagy a,, felsőbbrendű''
2019. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pedig sose szólok az életükbe. Viszont ezzel a viselkedésével nagyon eltudja ásni magát nálam.
2019. jún. 27. 12:32
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Féltékeny.. sweet home alabama XDDD (if you know you know)
2019. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Kettesben sértegesd, mások előtt jópofizz vele.
2019. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
"tényleg ennyire béna vagy, hogy nem tudsz nekem 2 csavart oda adni mikor kérem?, mindegy akkor hivom a hugomat, hogy segítsen, ö legalább képes rá..."
2019. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Levegőnek nézed, nem erőlteted a jópofizást és tojsz a véleményére, nem maradsz vele kettesben, probléma megoldva.
2019. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
néha orrba rongyolnám, de annál több eszem van. Mindenesetre köszönöm a tanácsokat.
2019. jún. 27. 12:47
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem bírtam volna ki hogy lenézően ne kérdezzem meg, hogy tényleg létezik olyan ember aki képes neked dolgozni?


Hagyd teljesen figyelmen kívül, családi összejövetelen meg direkt mindenki előtt kérnék tőle valamit, amire négyszemközt beflegmázna ès ha ott nem, akkor hoznám valamivel kellemetlen helyzetbe

2019. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

Azért meghallgatnám a másik oldalt is, irigység szagot érzek.


29F

2019. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!