Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Összevesztem a tesommal ès...

Összevesztem a tesommal ès azóta folyamatosan cseszteti a kutyámat? Hogy állitsam le?

Figyelt kérdés
Összevesztem tesommal, az èn kutyám ès az ővè miatt. Azóta ha kimegy az udvarra ès odamegy a kutya vagy ellöki magától, üvölt vele, vagy direkt eteti a sajátját az enyèm elött stb. Szóltam neki hogy álljon le de sza..rik rám. Valami ötlet?
2018. dec. 5. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szóljatok az óvónéninek, hogy tegyen igazságot!
2018. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vagyok már gyerek, ő viselkedik gyerekesen hogy a kutyán tölti le a dühèt. De mivel 1 telken van a kèt ház így nem tudom a kutyát elzárni előle.
2018. dec. 5. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Érett sem lehetsz, ez mióta állat relatív kérdés.. Itt konkrétan tesoval van bajod ember, húzzál vele beszélni, csóre kutyák.. (nem az első voltam)
2018. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg a problémátok!

Magyarázd meg neki, mekkora marhaság seggbe rúgni a pekingi kacsát annak, aki megharagudott a kínaiakra!

2018. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beszèlni probáltam már vele, felesleges volt. A lènyeg hogy neki van egy pit bullja ami szuka nem papíros. Nekem egy törzskönyves moszkvai őrkutya kanom. Az enyèm 1,5 èves az ővè1. Èa tüzelt a szuka. Csináltattam mind a kettőnek kenelt, de nem engedi hogy az ővèt berakjam. Höbörög hogy ivartalanitsam az enyèmet mert ő kicsiket akar a szukájától.
2018. dec. 5. 20:36
 6/11 anonim válasza:
84%
Provokatív kamu.
2018. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Akkor felezd meg az udvart és de te is gyerekes vagy ha ide írod ki az ilyen bajod. Én fiatal felnőtt vagyok a tesom középsulit kezdett mégis normálisan megtudjuk a dolgokat beszélni. De ti inkább hívjátok anyátok, apátok mer mi idegenek nem tudjuk ezt helyre tenni.
2018. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Imadom hogy van itt par elettelen fszparaszt aki mindenre azt irja hogy kamu xdd ha kamu is lenne rajovunk magunktol nemvagyunk autistak xd most lehet megsertodni
2018. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Verd pofán! Ne a kutyát!
2018. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Meg kell beszélni az egyenlő bánásmódot. Mindenki felé. De ehhez egy bizonyos szinten kéne állnia...
2018. dec. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!