Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a 15 éves testvérem rengete...

Kicsidodó kérdése:

Ha a 15 éves testvérem rengeteg alkoholt elfogyaszt, és nem akarja magára vállalni, akkor hogy intézzem el a témát?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem neked kellene,szülők? Egyébként mit nem vállal magára? Hogy ennyit iszik?
2019. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltételezik a kedves fiukról. Ezért nem hiszik el nekem, csak ha be nem vallja.
2019. júl. 31. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Te hány éves vagy? Honnan tudod, hogy iszik és mit jelent a "rengeteg"? Milyen gyakran?
2019. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok szintén. Onnan, hogy Anya amikor szeretne inni, akkor észreveszi hogy a teljes üveg tartalmából már csak kevés van. Nem tudom hogy milyen gyakran..
2019. júl. 31. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
És az anyuka mit gondol, hova tűnt az alkohol? Ha akkor iszik amikor elmegy valahova, akkor előtte lefotózni meddig van az üveg és lesz összehasonlítási alap. Esetleg minden nap egy fotó. Testvéred neked is tagadja? Indíts el egy videófelvételt, rakd be a zsebedbe a telefont és beszélj vele négyszemközt, aztán ha elszólja magát le tudod játszani szüleidnek.. Lehet hogy nem a legtestvériesebb módszer és haragudni fog rád, de 15 évesen még nagyon nem kellene rövideznie, jót teszel neki.
2019. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!