Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szemét ember vagyok, miert...

Szemét ember vagyok, miert idegesit, hogy 100vhany kmbol hazalatogato testverem, rendre nem szól, hogy jovunk?

Figyelt kérdés

Nem hozzam jonnek hanem anyamhoz. En pár nelkul, kenyszeeból elek a nyakan. Mennek de ramenne a fizetesem. Tudom es nem is tudom, jogos-e a haborgasom, a meglepi 5perces beugrasokon, amikor lebet,epp 1szal bugyiban vagyok. Nem ém vagyok otthon, ez biztos. Anyam se erti, mert szerinte ez nem problma. Nehogy már be kelljn jelntenie a sajat anyanak hogy jon az uj ferjjel.

Utalom magam. Par valaszt elolvasok es torlom a kérdest,mert gaz


2019. júl. 27. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz kérdést törölni.
2019. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem máris töröltesd, mert tényleg gáz, nem is kicsit.

Nem hozzád mennek, hanem anyádhoz és anyádat nem zavarja, ha jönnek.

Te laksz anyád nyakán, én a helyedben meg sem mernék szólalni.

2019. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Megkeseredett vagy pár nélkül, anyád nyakán, az a bajod. Ha mennek, kapj magadra valamit, ez van.
2019. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ne tartózkodj otthon egyszál bugyiban - ez eleve igénytelenség -, de mennyi idö felhúzni magadra egy nadrágot meg pólót? (Szerintem ha nagyon lassú vagy, két perc, egyéb esetben max. fél).

Másrészt anyádhoz jönnek, ha öt nem zavarja, hoyg nem szólnak elöre, akkor semmi gond.

2019. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szántóvető ***** válasza:
82%

az a kérdés miért idegesít.talán irigy vagy rá mert van férje és valamiféle élete hozzád képest?

nem a bugyi itt a lényeg.

2019. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem bírsz ki egy 5 perces látogatást a 100 km-re lakó testvéredtől, aki nem is hozzád jön?

Veled nagyon komoly bajok vannak, nem ártana szakemberhez fordulnod.

2019. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy szemét, csak egy megkeseredett idegbeteg.
2019. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem ertelek, komolyan. Anyadhoz mennek. Felenk se kell bejelenteni ha anyámhoz megyek. Amúgy meg feljött ember ne bugyiban legyen otthon se napközben, hanem öltözzön fel.
2019. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen apróságokon miért problémázol? Ha anyádhoz jönnek és őt nem zavarja, hogy bejelentés nélkül beugranak öt percre, akkor neked ez miért gond? Kapj fel egy nadrágot pár másodperc alatt vagy ha annyira zavarnak, akkor ne is mutatkozz előttük, ennyi.
2019. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
azért mindannyian tudjuk, hogy neked egészen más bajod van, mint hogy a testvéred mikor-hol-mit csinál. Jobbulást!
2019. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!