Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jövő nyáron 11-es létemre...

Jövő nyáron 11-es létemre kimehetnék állami finanszírozásból Angliába, azonban az időpont ütközik bátyám esküvőjével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Angliába valószínűleg ennyi pénzből (viszek kb 10.000 Ft-ot) soha nem fogok kijutni, de bátyámnak is csak egyszer lesz esküvője.

Nagyon gondolkodom mert egyiket sem szeretném kihagyni, de döntenem kell...ti mit választanátok?



2019. szept. 25. 19:44
1 2 3 4
 1/31 piroska és a farkas ***** válasza:
91%
Bàtyàdék màr lefoglaltàk a helyszínt?Mennyi időre mennél? Angliàból azért, ha időben megveszed, nem olyan dràga hazarepülni, csalàd esetleg nem tudná tàmogatni ebben?
2019. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Az esküvőt választanám. Szerintem a családi kapcsolatok ápolása 100-szor fontosabb,mint valami kirándulgatás.
2019. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1 Igen, le van nekik foglalva minden és az időpont is megvan. Két hétre mennék, ez inkább ilyen nyelvtanulási céllal van.

A baj az a hazautazással, hogy lesz 20 kötelező nyelvi órám ebben a két hétben. Ha azokon nem tudok részt venni, akkor úgy tudom, hogy nem engednek ki.

2019. szept. 25. 19:51
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Pont ez a gond, hogy ha elmész, akkor nem repülhetsz vissza csak úgy.


Szerintem maradj és az esküvőre menj. Tanulni van időd.

2019. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem beszéld meg a bátyáddal hogy ez gond lenne e neki. Ha őszintén mondja hogy nem, akkor semmi gond, menj el Angliába. De ha látod hogy családi perpatvar lenne belőle inkább válaszd az esküvőt.
2019. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha anyagilag meg tudjátok oldani, akkor Anglia nem távolság. Szombat délelőtt hazarepülsz, és vasárnap hajnalban, reggel már repülsz is vissza
2019. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

A megoldás: Pénteken este hazarepülsz, szombaton esküvő, vasárnap vissza Angliába.

2. Ez a két hét odakint érdemben nem javítja az angol nyelvtudásodat. Két hét alatt csak bemelegszel, aztán vége is.

2019. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Esküvő.


Ezeknek a 2 hetes "nyelvtanulásoknak" semmi értelme, csak porhintés.

2019. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
A 2 hetes nyelvtanulás masszív parasztvakítás, Angliába meg kb bármikor kijuthatsz, amint lesz saját kerested, aprópénz a repjegy.
2019. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%

Ne éld bele nagyon magadat,nem sok lesz abból a külföldi útból, na de ezt most tegyük félre,nem ez volt a kérdés.

Őszintén én az utazást választanám,de csak azért,mert én nem tudom élvezni az esküvőket.Az utazásért sem vagyok oda,de inkább azt választanám, mivel azokban az országokban,ahová lehet pályázni még nem jártam.


Élő közvetítéshez mit szólnál? Angliában lennél és telefonon néznéd az esküvőt.Nyilván nem ugyanaz,mint ott lenni,de legalább láthatsz belőle valamennyit és hallhatod is.

Tesóddal beszéld meg,hogy ő mit szólna ehhez, vagy hogy adjon tanácsot.

2019. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!