Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ilyen bátyám?

Hogy lehet ilyen bátyám?

Figyelt kérdés

Én 16, ő 30.


A gond az, hogy egy bunkó paraszt velem és anyával.

Mikor felmegyünk hozzá anyámmal úgy beszél mintha egy darab szrral (kb 2015 óta) rólam tudomást se vesz (kb 2018 óta). Néha rá jön h van egy öcsém fél évente. Ha nyítok feléje elküld a halál fszába. Volt olyan is többször h akart tőlem vmit. "Mondd meg a fiának etc". Ha ott vagyunk ő gépezik, anyunak bebeszólogatt ha nyit felé. A feleségével még a gyerekkel szokott náluk elmenni.

Van egy 1 éves gyereke, felesége. Felesége anyával sokkal tiszteletebb tudóbb mint a saját anyjával vmint annak az öcsével többet beszélnek. Régen nagyon nem így volt :D

Mikor kicsi voltam Istenként tekintettem a bátyámra. Rengetegszer voltam náluk a feleségével szeretett. Az anyuval is kedvesebb volt...



2019. nov. 25. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ott egy egy éves gyerek, gondolom lefárasztja őket. Esetleg már a szex se olyan a feleségével, vagy egyáltalán nincs is... Ez azért ki tudja készíteni. Persze ez nem jogosítja fel arra, hogy tűrhő fa...paraszt legyen.
2019. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen. De anyával vagy 3-4 éve bunkó. De ha jobban belegondolok akkor is az volt velem csak ritkábban.


Jah és másokkal kedves. Csak velünk nem. Én nem bántottam meg semmivel.

2019. nov. 25. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Minek mész oda.
2019. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés
2019. nov. 25. 17:03
 5/9 anonymousreview60 ***** válasza:
73%

Azért ez súlyos eset.

A gond az, hogy egy bunkó paraszt velem és anyával.


mintha egy darab szrral (kb 2015 óta) rólam tudomást se vesz (kb 2018 óta).

Azon el kell gondolkozni, milyen sérelem érte akkor. Kitagadás örökségből, stb.


Néha rá jön h van egy öcsém fél évente.

14 év korkülönbség. Teljesesn más életszakasz. 16 évesen semmit nem tudott kezdeni egy 2 éves gyerekkel. Akkor ő már csak a p...ra gondolt, amikor te éppen szobatiszta lettél. Mire nagycsoportos lettél, ő egyetemre járt vagy melózótt. Otthon sem volt.


Ha nyítok feléje elküld a halál fszába.

Nem alakult ki kötődés.


"Mondd meg a fiának etc".

Ki fiának mondja meg édesanyád? A szomszédénak?


"A feleségével még a gyerekkel szokott náluk elmenni."

A saját feleségével szexel a saját közös gyerekük előtt? Be is vonja a dologba? Azonnal gyámügy!


Rengetegszer voltam náluk a feleségével szeretett.

Hogyan szeretett téged a feleségével? Te tartottad a gyertyát?


Tanulj meg - félig-meddig - helyesen írni!

2019. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na ezt imádom. Az, aki kifordítja más mondatait, ráadásul okoskodik a csepp IQjával. :)

Már bánom is, hogy feltettem a kérdést. Ezen az oldalon sokan itt vezetik le a gyerekkori családi bántalmazásukat.

2019. nov. 26. 07:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Van olyan, hogy autocorrect. Sajnos rosszul javítja számtalan szót.


Fiának - Fiadra.

2019. nov. 26. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fordítottunk ki semmit, amikor ő 16 volt, te akkpr születtél meg. Marha nagy korkülönbség, egyaltalan nem erdekled őt. Házas, gyereke van. Nagyon valószínűnek tartom hogy semmit nem tudsz az anyad es a batyad kozt levo kapcsolatrol semmit. Valamiért nincsenek joba. Es de igen, igenis joga az egyik hozzaszolo valasza. A batyad nem lat titeket szivesen, megis mi a büdös fenéért lógtok a nyakán? Minek mentek oda?
2019. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülnék neki,ha ilyen bátyám lenne olcsón megúsztad.


Az én bátyám 31 éves otthon lakik a szüleimmel és velem,munka és jövőkép nélkül.


Fiatalon szétdrogozta az agyát ezért most skizofrén elmebeteg lett, hangokat hall paranoiás, tiszta horror.


A gyerekkoromból sincs egyetlen egy jó emlékem róla, lenézett,kinevetett,és megalázott mikor megtehette.

Mikor elkezdtem dolgozni és volt pénzem állandóan lehúzott egy cigire,egy sörre vagy valamire,de olyan is volt hogy "relytélyes" módon eltünt a pénz a pénztarcámból.


A legkevesebb az hogy egy bunkó paraszt.

Régebben is egy önző ember volt,de mára elviselhetetlen vele élni.


Szóval irigyellek a bátyád miatt,ha nem akar veled találkozni szerintem ne erőltesd.

2019. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!