Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem felesége egy dámának...

Testvérem felesége egy dámának képzeli magát akinek minden jár?

Figyelt kérdés

Fodrász a csaj 28 éves, semmi extra. Albérletben élt Pesten 3 barátnővel. Összejött a 24 éves testvéremmel, már megvolt az esküvő is 1 éven belül.

Én 17 vagyok, még otthon élek a szüleimmel. A bátyámnak volt egy pesti irodája a munkája miatt amit eladatott vele a csaj és rábeszélte, hogy költözzenek vissza Székesfehérvárra mert itt is lesz majd munkájuk. Vetetett vele egy házat nem messze tőlünk. A tesómnak vissza kellett mennie a konkurenciához dolgozni Pestre mert itt nem jöttek be a dolgok. Sajnos minden nap hallgatni kell a csaj luxus igényeit! 28, elhízott, de használt Gucci táskát kell neki venni meg a születendő gyereküket csak a legnagyobb pesti magánklinikán hajlandó megszülni!

Nem tudom a bátyám mit hazudhat neki, de az ő nettó 500 ezres fizetése erre az igényekre nagyon nem elég. A csaj meg a költözés óta nem dolgozik semmit és a következő 9 évben nem is akar, mert 3 gyerek lesz és kész.

Ezt hallgatjuk minden nap, meg hogy a bátyám idejár pénzt kunyerálni mert nem jönnek ki!

Szerintetek egyszer kiborul a bili? Vagy az ilyen csajoknak ez is jó ha az anyós fizet mindent, nem számít?


2019. dec. 13. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Addig jár, amíg meg nem húzza a határt a kedves férje. Egyébként pedig a teljes családodnak üzenem: az óra jár, más nem. Ne tessék a testvér egy fillérel sem segíteni, majd megoldják ők a gondot egymás között.
2019. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen. Csak a bátyám egy nagyon okos de kicsit lúzer emberke. Nem egy nagymenő alak, elhízott is. Örült hogy talált egy széparcú nőt.

Azt nem is írtam le, hogy már most volt konzultáción a csaj BP legmenőbb plasztikai sebészénél, mert a szülés után meg kell műteni mindenképpen és ha már ott van akkor egy kis szájfeltöltést is akarna majd (nem hiszem hogy megcsinálják neki, szerintem csak dicsekvésből ment el vagy hazudozik)

2019. dec. 13. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
És veled mi van, kedves Kérdező? hogy vagy? Mit tanulsz? minek készülsz? Milyen kifejezési formát gyakorolsz? Rajzolsz? Festesz? zenélsz? énekelsz? Mert mások életét vizslatni nem túl magas szellemi szint, és ebbe belemerülni egyenlő az elsüllyedéssel. Aggódom. Nem, nem a két ismeretlen, önálló életét élő felnőttért, érted. Érted?
2019. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
igen annak
2019. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bátyád úgy érzi, hogy megér neki ennyi pénzt, hogy szép nője legyen, az ő dolga.

Az ilyen nő egyébként hajlamos továbbpattanni a következő palira, ha talál pénzesebbet. Szurkolj, hogy addig több gyerek ne legyen.

2019. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rossz ezt hallgatni nap mint nap. Idejárnak mindig és ezeket mondják. Már gyomorgörcse van az egész családnak. Ennyi a problémám vele.

Amúgy köszönöm, informatikusnak tanulok, jól megvagyok az életemmel :) ezen a dolgon kívül. Féltem a testvéremet, látom ahogy változik meg, ahogy kiszipolyozza ez a nő. Kezd ő is nagyzolós lenni.

2019. dec. 13. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
A testvered egy felnott ember, es nem all jogodban beleszolni a maganeletebe.
2019. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Köszönöm Istenem, hogy nem ilyen sógornővel vertél meg, mint a Kérdező!!!
2019. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
A Kérdező a húsos-csontos, vagy annak a klónja!:D
2019. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Attól mert valaki 3 gyereket szül, nem kell 9 évig gyesen lenni... nem is értem ezt.

Meg kell nekik mondani, hogy nincs pénz és pont. Ha meg nem tudtok a sarkatokra állni, meg is érdemlitek!

2019. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!